StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [przeciwnicy] Który z przeciwników w grze jest najmocniejszy

Kamil - 19 Sierpień 09, 17:32
Temat postu: [przeciwnicy] Który z przeciwników w grze jest najmocniejszy
Według mnie najmocniejszym przeciwnikiem jest Vlad Dracula , potrafi nieźle namieszać Crepperami,smokami oraz nietoperzami ; zawsze mam z nim kłopoty ;-)

Wg mnie ranking wygląda tak;

1 Vlad Dracula
2 Dietrich
3 Artur
4 Mordred
5 Siegfried
6 Lancelot

Piotrek - 19 Sierpień 09, 17:45

Według mnie najlepszy jest Vlad Dracula bo,bardzo często przywołuje smoki,i używa Crepperów dzięki którym może konwertować oddziały wroga :D
Lord Smerf - 22 Sierpień 09, 18:37

Najlepszy Vlad, najgorszy oczywiście Lancelot(brak jednostek specjalnych).
Prescot - 23 Sierpień 09, 23:39

No w porównaniu do innych do Vlad lecz tak naprawde każdy z nich jest bardzo słaby.
Lord Smerf - 24 Sierpień 09, 08:18

Byliby może nawet trudniejsi, gdyby była możliwość gry na większą ilość przeciwników, a tak to jest tylko czterech(na mapie).
intel005 - 24 Sierpień 09, 09:10

Według mnie:

1.Vlad Dracula
2.Artur
3.Mordred
4.Dietrich
5.Siegfried
6.Lancelot

DonKamillo - 24 Sierpień 09, 23:49

Te smoki są najgorsze, w sumie nic innego takiego problemu nie robi. Nawet nie wiem który jak się nazywa ale ten od smoków najcięższy jest...
Kamil - 25 Sierpień 09, 00:40

Zarówno Artur jak i Vlad uzywa smoków :]
Lord Smerf - 25 Sierpień 09, 08:27

Tak, ale smok od Artura jest silniejszy ;-) . Sprawdzałem to.
Thiasos - 11 Lipiec 10, 21:44

Smoki można łatwo zniszczyć. Jakoś nigdy nie robiły mi dużych problemów. Zazwyczaj koło 20 harpunów i nawet nie zdąży mi spalić wojów na jednej wieży, a czasem podleci do królowej lodu to ma przesrane :) Ona potrafi zamrozić wszystko.
najgorsze są nietoperze czyli Vlad. są szybkie zwinne i jak leci ich chmara żadna ilość harpunów nie powstrzyma przed mniejszymi/większymi stratami. Reszty nie stawiam w rankingu bo nie są jakimiś trudnymi przeciwnikami.

mroczny38 - 17 Lipiec 11, 21:06

Vlad, ponieważ przywołuje smoki i nimi atakuje. Naprawde gość jest ciężki.
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 21:03

Ten lodowy ziom jest dobry.


Usunąłem Wasz kulturalny dialog. Elmo, nie Ty tutaj jesteś od upominania użytkowników - wreszcie mogę to powiedzieć nie bezpodstawnie ;p. Jednakże, TwierdzoBossie - rozwiń myśl. Napisz dlaczego "ten lodowy ziom" (Siegfried?) jest wg Ciebie dobry, co daje mu przewagę nad innymi botami, poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Masz już jednego warna, jeszcze chwila i zarobisz drugiego. Siwy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group