StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Flota wojenna

Kiroyaku - 29 Marzec 10, 18:55

No niby tak ale patrzcie:
Sama animacja była by bardzoooo trudna bo ruch statku i kołysanie fal? Leo why?!
Pozatym trza by było zrobić oddzielne statki itp.
Zepsuło by to klimat serii.
P.S: A co jeśli SHK będzie płatne :lol: ??

Kamil - 29 Marzec 10, 20:37

Sama gra nie będzie płatna, zapłacic bedzie trzeba jeśli bedzie sie chciało dokupic jakies bonusy powodujące np zwiększenie wydobycia o X%
ImpPoland - 28 Kwiecień 10, 21:18

Ja się nawet ciesze że niema floty, popsuło by klimat gry. Mam nadzieje że w żadnej nastepnej czesci nie będzie statków...
Bordinio - 29 Kwiecień 10, 14:14

A dlaczego ? Fajnie by było prowadzić bitwy na morzu, przewozić jednostki. Nie chodzi nam tutaj o wprowadzenie takich statków z ee, aoe, które mogą atakować budynki. Średniowieczne porty z prawdziwymi statkami prezentowałyby się o wiele lepiej niż te budowane z murów, nieprawdaż? :) A jeżeli chodzi o dodanie floty do Twierdzy typu Kingdoms to raczej to jest podstawa takich gier.
Drizzt - 29 Kwiecień 10, 14:55

Armaty w bitwie pod Grunwaldem mieli Krzyżacy już, tyle że tylko raz ja odpalili i nie wyrządziło większych szkód. Jeśli chodzi o morze to w sumie się nam rozwija wiele rzeczy:
Rozwinięcie handlu
Bitwy Morskie ( choć jeśli dodadzą statki to wątpie aby bitwy morskie mogły być rozgrywane, przynajmniej na początku (
No i przewożenie wojska, samej Anglii raczej nie będzie.

Na ale Stronghold głównie siedzi w czasach 900 - 1100 :)

McGregor - 8 Maj 10, 17:24

Pomysł dobry. Może być. - tak zagłosowałem. Można pomyśleć o takim modzie do T deluxe. Choć nie wiem czy nie popsuło by to zabawy. I czy to potrzebne (zbudujemy wielki okręt wojenny by przepłynąć rzeczkę o szerokości 1m)
Lord Smerf - 8 Maj 10, 18:20

Nie sądzę, aby stworzenie takiego moda na tą chwilę było możliwe. Potrzebne byłyby liczne, trudne w wykonaniu zmiany, natomiast jak widać, nawet(nie sądzę, że projekt SHWA był prosty w wykonaniu - to porównanie do tego opisanego przez McGregor'a) prace nad Stronghold Winter Age(przypomnę - podmienienie tekstur, dźwięków, map i przeciwników) zostały zatrzymane. Nie, obecnie to niemożliwe.
Drizzt - 11 Maj 10, 14:32

Aha, w drugiej misji SH2 POKOJOWEJ, po naprawieniu latarnii możemy zobaczyć statki płynące linią prostą.
Erek - 25 Maj 10, 11:03

Ja bardzo bym chciał żeby były floty wojenne , ale może zrobią to w trzeciej części Strongholda.
Lord Jaqb - 8 Październik 10, 16:16

"Ogniste statki" - Kto oglądał Trzy Królestwa Johna Woo, wie o co chodzi.
Manukun - 24 Listopad 10, 22:26

W strongholdzie nie widzę miejsca dla statków - ani w SK, ani w S3. Wprawdzie lubiłem w AoE3 atakowac flotą(główne siły), to jednak budowa takich statków była by niepraktyczna, bo trwała by kilkanaście godzin czasu rzeczywistego, w porównaniu do czasu produkcji broni, np.: łuków, kusz, pik itp.
Adax - 25 Listopad 10, 18:30

W SH2 można nakierować statki do swoich celów. :)
http://www.stronghold-kni...ticle288.html-1
Ale przydału by się statki.

krzysiu1505 - 30 Listopad 10, 15:15

Statki by się sprzydały np.rybackie- budujesz port rybaka a ten plywa lowi ryby, a potem zanosi je do spichlerza, kupieckie- możesz przewozić towary jak wozem w SH2, tylko że rzekami i morzem, desantowe- wprowadzasz na nie wojsko jak na mury, dajesz inzynierow do obsługi i sterujesz jak machiną oblężniczą. takie statki powinny wyplywac tylko z portu, ale powinny móc dobic do brzegu wszedzie. Abitwy morskie tylko na zasadzie abordażu- statki desantowe powinny mieć możliwosc abordazu drugich desantowych(bitwy beda się odbywać pomiędzy armiami ze statków) i handlowych- będą rabować dobra- takie piractwo;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group