StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Lista "Noobów" na Game Ranger.

Amphibic - 24 Lipiec 09, 11:19
Temat postu: Lista "Noobów" na Game Ranger.
Tak jak w temacie. Chciałbym żebyśmy stworzyli listę noobów (nie newbie) na game rangerze.

Kto może byc na tej liście?
- Osoby nie przestrzegające reguł gry. np. no fire, no cats (flying stones).
- Osoby obrażające innych graczy bez konkretnych przyczyn
- Gracze którzy uciekają z gry gdy czują się mocno zagrożeni (np. jak do kryjówki lorda lub na zamek wbija X wojsk).

Lista:
- <SK> Juke (Lord Juke) - Był hostem, ustalał zasady no fire/no cats . W grze podczas mojego ataku po pt, wpadłem w smołe ^^ i zostałem zaatakowany mangonelami z wież i trebuszami z zamku..
(żeby nie było że pisze to z frustracji po przegranej.. Wygrałem walkę, mam screen ... )
-
-
-
-
.....



Podawajcie propozycje graczy z uzasadnieniem!
Nie mówie że przed włączeniem gry ktoś kto chce uniknąc straty czasu na rzecz noobów będzie wchodził w ten temat i sprawdzał listę, ale niektóre nicki można zapamiętac i mam nadzieję żę nie będzie ich dużo !

PS: Przydałyby się screeny do uzasadnień, ja niestety mam tylko ss ze statystyk ;( bo podczas gry byłem za bardzo wku*****y żeby robic zrzuty.

jacekJI - 25 Lipiec 09, 07:50

myślę że pomysł zbędny, bo co przed każdą grą będę wchodził na forum sprawdzać gracza? a poza tym nie jesteśmy w stanie wypisać wszystkich bo ich ciągle przybywa. Ja mam inny sposób na to, dobrych graczy(naprawdę dobrych) dodaje do znajomych, a potem kiedy zakładam room daje opcje że jest on tylko dla znajomych. A druga opcja żeby grać z tymi których się zna, wystarczy pograć trochę na GR żeby nawiązać znajomość, oczywiście nie zawsze gra się tylko ze znajomymi.
Amphibic - 25 Lipiec 09, 10:13

Ja mam w znajomych 10 graczy , ale ogólnie to nie zakładam roomów ;) jakoś dla mnie szybciej jest jak wbije do kogoś... Pozatym mam 1mb net i lagi mam przy 4 graczach jak hostuje.
Na prawde zdenerwowali mnie ci goście z którymi grałem i musiałem po prostu założyc ten temat :o .. Noobów nie ma tak dużo na gr.. Nie chodzi mi o słabych graczy tylko tak jak napisałem w "kto tu moze trafic"...

Kamil - 19 Styczeń 10, 22:11

Napewno do tej listy mozna dopisac gracza wengar , podczas gry z nim pojawiają się lagi w równych odstępach czasowych a na jego "konto" :D wpływają olbrzymie sumy pieniędzy.
Tak że po 10 pt miał 60k przy moze 100 populacji :d


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group