StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [problem techniczny] Spolszczenie.

User133 - 15 Lipiec 09, 17:36
Temat postu: [problem techniczny] Spolszczenie.
Witam.

Mam problem z instalacją spolszczenia do Stronghold Legends. Po wypakowaniu i uruchomieniu autorun pojawia mi się następujący błąd.



Proszę o jak najszybszą pomoc - dziękuję, pozdrawiam.

thompson - 15 Lipiec 09, 18:03

Hmm bym mogl pomoc odpowiedz:

1) Czy masz oryginalna wersje, w przypadku oryginalu zalecam porzadne przeczyszczenie plyty i reinstal, (w przypadku pirata zalecam usuniecie tego pytania)
2) Spolszczenie jest pobrane czy z plytki, sprawdz, czy zgadzaja sie takze wersja spolszczenia co do wersji gry.

User133 - 15 Lipiec 09, 19:20

Spolszczenie mam pobrane właśnie stąd, a wersja gry to bodajże v1.10.
thompson - 15 Lipiec 09, 19:25

hmm nie odpowiedziales czy masz oryginal... skoro masz oryginal patch ze spolszczeniem powinien byc na oddzielnej plytce z gry? ja z gory nie radze pobierac takich tandet bo nie wiedomo kto co na nich mogl spartolic.
User133 - 15 Lipiec 09, 19:32

Grę mam oryginalną, niestety pożyczoną i nie dostałem wraz z nią płyty ze spolszczeniem. Jeśli mógłbyś to prosiłbym o jakieś pewniejsze spolszczenie pod tą wersję gry.
thompson - 15 Lipiec 09, 19:36

hmm nie znam sie na sciaganiu patchy ja mam zawsze z plytki... zapytaj kolege o patcha albo kup nowa gre.
User133 - 15 Lipiec 09, 19:41

Ok, zapytam. A póki co, mógłbyś podesłać swoje spolszczenie? Byłbym wdzięczny.
thompson - 15 Lipiec 09, 20:05

przeciez nie znam jak moge ci wyslac linka do plytki z mojego domu?
jankes1124 - 15 Lipiec 09, 20:17

Szukałeś spolszczenia w googlach?
PitaKura - 15 Lipiec 09, 20:39

E nie wiem ale ja mam Twierdze Antologie ... i na początku tuż po zainstalowaniu miałem język angielski w patchu 1.1 a mam język polski w patchu 1.2 :) Nie wiem jak to było ,bo nie grałem w to chyba z 3 miechy ;) . Więc może popierwsze zainstaluj patch 1.2 a potem spolszczenie o ile spolszczenia nie ma w patchu 1.2 :D
User133 - 15 Lipiec 09, 20:40

@thompson
Możesz po prostu wrzucić zawartość tej płytki na RapidShare.

@jankes1124
Mniej więcej przeglądałem. Niektóre linki powygasały, a z niektórych bałem się ściągać. Najpewniejszym spolszczeniem wydawało mi się właśnie to. Niestety pojawił się ten błąd, dlatego zwracam się z tym na forum.

@[PLK]PitaKura
Ok, ściągnę Patch 1.2 i spróbuję zainstalować spolszczenie.

Maciek - 16 Lipiec 09, 09:29

Mam taki sam błąd a wersje mam taką jaka pisze w readme. Czyli 1.11.
Pepe220198 - 6 Listopad 10, 09:17

Zasysaj moje spolszczenie . Działa w 100%:

Spolszczenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group