StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Co byście chcieli dodać lub zmienić w Stronghold?

TwierdzaBoss - 8 Sierpień 12, 18:58

stary tema ale nie zamknięty więc...
W jedynce: Lepszy eytor misji,więcej jednostek (banici już są ale tacy co rzucają oszczepem),więcej wież,murów,pułapek więcej przeciwników
W crusaderze: Oczywiście meczet dla arabów (dziwne przecież wierzysz w allacha :D ),palisada taka jak w jedynce,chatki w których byli by zbieracze,żeby studnia służyła do czegoś więcej niż do gaszenia pożarów!

Pako - 30 Wrzesień 12, 09:16

jedynka: skrimish
krzyżowiec: drewniane mury, możliwość tworzenia nowych przeciwników

Siwy - 30 Wrzesień 12, 13:31

Drewniane mury w Krzyżowcu są nielogiczne :P .
Maciek - 30 Wrzesień 12, 14:01

Jak to nie? A palmysada? :D
Siwy - 30 Wrzesień 12, 14:43

Myślałem, że palisada == drewniane mury :P . Chodzi mi o to, że na pustyni, gdzie jest mało drzew to nielogiczne, by stawiać taki mur.
Maciek - 30 Wrzesień 12, 16:48

@Siwy: Oczywiście że palisada = drewniane mury. To była ironia. Na pustyni rosną palmy więc nie palisada, a palmysada :P Co do drugiej części posta zgadzam się z tobą, lecz powtarzam że to była ironia.
Siwy - 30 Wrzesień 12, 17:38

Aaa... He-he :P . Idąc Twoim tokiem rozumowania palisada wywodzi się od... może łacińskiego palus (bagno)? ;p
Maciek - 30 Wrzesień 12, 17:42

Heh, jeszcze trochę i wyjdzie palussad :D Sad na bagnie xD

Btw. Off-top trochę z tego wyszedł :-P

komiks42 - 30 Grudzień 13, 15:20

PALisada jeżeli chodzi o pochodzenie słowa


Możliwość zrobienia jakichś podziemi. Takie składowiska. Były by mocniejsze ale dużo kosztowały.

I więcej pułapek, jakieś spowalniające wroga np:grzęzawisko przez które idzie przeciwnik wolniej. Wymagały by jednak 2 ludzi którzy by polewali je wodą (aby nie zaschły)


Jakiś podziemny tunel, ale jakichś podziemnych tuneli. Siwy

EmperorSobieski - 30 Grudzień 13, 15:42

Podziemi??? To jest średniowiecze nie czasy współczesne.... Możnaby np. w twierdzy 4 zrobić obóz najemników jak Twierdzy 2 a nie jak w 3 że nic nie było po za podstawowymi jednostkami.
komiks42 - 31 Grudzień 13, 11:02

Chodzi mi o coś w stylu piwnicy. Coś takiego raczej było.
Siwy - 31 Grudzień 13, 11:39

Ale w sumie w jakim celu?
Maciek - 31 Grudzień 13, 11:43

Zapewne, żeby przechowywać zapasy w bezpiecznym miejscu ( taki podziemny skład/spichlerz )
SirKirkor - 31 Grudzień 13, 22:45

Do sh1 jednostki arabskie. Do shc w sumie nic. Palisada? Raczej nie potrzebna. Do, a raczej z sh2 wywalilbym 3d i dalbym 2d(lub zrobil 3d porzadnie). W multiplayer dalbym wbudowana mozliwosc wylaczenie odpadkow i szczurow, niektorym to przeszkadza, ja to ogarnalem, ale czasem daja sie we znaki bugi. W reszte twierdz nie gralem i nie bede gral, po odczuciach jakich doznalem u mojego kolegi, ktory nowy shit kupuje chyba tylko z sentymentu do porzadnej niegdys gry.
Siwy - 1 Styczeń 14, 11:39

Yyy a jakim to sposobem Arabowie mieliby znaleźć się w Brytanii? xd Chyba nigdy ich tam nie było (a przynajmniej w średniowieczu, teraz pewnie aż za dużo, ale nie w tym rzecz ;]).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group