StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

SPAM - Pochodzenie waszego nicku

Drizzt - 7 Maj 10, 22:51

Od pewnego bohatera w Fantasy , a dokładnie świecie Forgotten Reamls
Adax - 9 Czerwiec 10, 15:22

Od mojego imienia, a ,,X" fajnie wygląda. (Niedawno zauważyłem, że tak samo nazywa się jakieś zwierze ,,adaks") :-D
Erek - 26 Czerwiec 10, 09:43

Erek to angielskie imię a G70 wziąłem od e-maila (gabriel70@....).
Crixu206 - 26 Czerwiec 10, 18:30

A mi jakoś tak się wymyśliło jak miałem wpisywać w profilu na NFS:Carbon :P jeszcze jeden nick to Rezyar też był wymyślony :P
DarnokOk - 26 Czerwiec 10, 20:01

moje imię wspak plus Ok by wyszło fajniej ;)
4ught - 30 Grudzień 10, 20:51

zajeb%%@ głową w klawiature i tak jakoś wyszło xD
Lowcakur - 31 Grudzień 10, 11:55

Moj nick pochodzi z glebn mojej chorej wyobrazni, oraz z glebin pomyslowosci mojich kumpli.
Poniewaz nie lubie kur, indykow i innego skrzydlatego paskudzwa, ale za to lubie rosol, majac wczesniej ksywke "Lowca", zostalem "Lowca kur". Wzruszylem sie...

Kacper - 31 Grudzień 10, 12:37

A skąd ta nieopanowana niechęć do drobiu? :D
Lowcakur - 31 Grudzień 10, 12:48

Cytat:

A skąd ta nieopanowana niechęć do drobiu?


Wole "prawdiwe" mieso, tak jak np. wolowinka, wieprzowinka czy baraninka. Kury po prostu nie trawie... :D

Baron Von Rychu - 4 Styczeń 11, 18:21

Jeśli ktoś oglądał 13 posterunek 2 "Szkoła filmowa" cz1 to będzie wiedział skąd mój nick.
Tay - 4 Styczeń 11, 20:00

Rzeka w Anglii, zauważyłem podczas przeglądania atlasu geograficznego ;D A poza tym to zdrobnienie imienia Taylor ;)
olko121 - 11 Styczeń 11, 17:31
Temat postu: Re: Pochodzenie waszego nicku
thompson napisał/a:
Tu opisujemy, dlaczego wybralismy swoj nick, co on znaczy lub czego jest skrotem.

thompson - ulubiona bron, pistolet maszynowy produkowany od roku 1928 napedzany amunicja pistoletowa. tyle co do pochodzenia. nazwa tej broni kojarzy mi sie z moim imieniem, to jest; tomek. kiedys pare razy nazwano mnie tak w szkole i tak sie do tego przyzwyczailem, ze thompson to ogolnie moja ksywka internetowa.

A wasze? :mrgreen:

olko121-moja ksywa + ulubiona liczba= olko121
używam też blaszak8910- [s]muwi[/s] mówi się tak na komputer + 8910 to osiem dziewięć dziesięć = blaszak8910

Edycja: Kacper


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group