StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Historia Grattandu - Reaktywacja "Historii Grattandu"

Kokoju - 7 Lipiec 09, 17:46
Temat postu: Reaktywacja "Historii Grattandu"
Może niektórych zdziwi mój pomysł, ale postanowiłem odświeżyć Historię Grattandu. Czemu nie wiem, ale po prostu: Aby był porządek, skasowałem stare tematy i zrobię inne, dla zachowania schludności działu. Mam nadzieję, że może jednak ktoś dołączy (Najlepiej Speeder, Przemas lub Kroniki bo oni według mnie "Są doświadczeni" w grze w foumowe erpegi. ), mimo iż na forum jest inny RPG.
Kroniki - 8 Lipiec 09, 09:41

Kiedy chcesz startować? Ja poczekam aż inni się wypowiedzą, zanim sam dołączę, przeczytam dokładniej pozostałe tematy, bo przed napisaniem posta przeczytałem tylko po kawałku z każdego, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło i fabułę całą. Mapki nie ściągałem. Poczekam, aż ktoś wrzuci na hosting obrazkowy. Dodam, że nie wiem czy będę miał czas na granie w oba RPGi na forum, bo wakacje są i siadam na kompa albo tylko rano, do obiadu tak, albo wieczorem, bądź w nocy. Cały dzień jestem na dworze i planuję od końca lipca parę wyjazdów, na dłużej, na krócej, ale z dostępem do kompa i neta nie wiem jak będzie. Może przy chwili wolnego na komórce już zacznę historię bohatera pisać, to po jakimś czasie wrzucę, gdybym jednak miał grać. Historia mi się podoba i system rozwoju także. Miałbym parę pytań, ale jak jeszcze swojej pozycji nie jestem pewien to zachowam je dla siebie. Czekamy na wypowiedzi innych "zapalonych graczy".
Przemas lr - 8 Lipiec 09, 11:49

Ja niestety nie ołącze, nie chce mi się w dwóch sesjach na raz grać...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group