StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Propozycje zmian i poprawek na forum

Odyn - 11 Kwiecień 12, 21:11

Problem w tym, że do tak archaicznego kodu nie da się zrobić selektora. Nie ma żadnych klas, ani unikatowych atrybutów. Sprawdziłem też pliki szablonu i o dziwo to co jest w nich nie pokrywa się z kodem wynikowym :/ Na razie nie wiem gdzie dokładnie dzieje się magia... Później jeszcze spróbuję. Dzisiaj już nie mam na to czasu.
Tay - 11 Kwiecień 12, 21:21

To może rozważyć przejście na najnowsze phpbb? ;) W sumie dużo roboty z bazą pewnie by było + przygotowanie szablonu...

[ Dodano: 4 Maj 12, 14:56 ]
zauważyłem, że suwak przewjania jest chyba nieco zmodyfikowany - może by przywrócić domyślny, bo ten jest słabo widoczny?

Maciek - 20 Wrzesień 12, 16:47

Proponuję wywalić dział "Team stronghold.gry-online" w edytorze. Jego uczestnicy raczej o nim zapomnieli, i ogólnie moim zdaniem jest zbędny.
DarnokOk - 10 Marzec 21, 21:54

A dział dla Stronghold Warlords będzie? Póki forum jeszcze stoi, to dobrze gdyby był.

Nie mam nic do napisania tam, ale może inne osoby jakoś się wypowiedzą.

Tay - 17 Marzec 21, 23:17

Dobry pomysł, popieram Darnok(Ok)a :D
Al Ganonim - 30 Listopad 21, 23:46

Maciek napisał/a:
Proponuję wywalić dział "Team stronghold.gry-online" w edytorze. Jego uczestnicy raczej o nim zapomnieli, i ogólnie moim zdaniem jest zbędny.


Chyba żartujesz. Toczą się tam tak ważne debaty, że dopiero teraz miałem czas tu odpisać. Nie można usunąć tego działu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group