StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Propozycje zmian i poprawek na forum

przemusio - 10 Czerwiec 10, 19:24

Jest (na dole)
Taki banner ,,Stronghold ...'' trochę jak logo strony :)
W kancelarii nad tym działem

Adax - 10 Czerwiec 10, 19:52

Fakt nie zauważyłem. Patrzyłem na niego 500 razy i nie skumałem. ech... :roll:
Siwy - 28 Sierpień 10, 23:34

Nie wiem czy dałbyś radę to zrobić Odyn, ale fajnie, jakby po "dodaniu" posta do posta, że tak powiem, w sensie gdy napisaliśmy ostatniego posta w temacie i potem znowu coś piszemy to "dodaje" do poprzedniego. No i rzecz w tym, że nie widać tego jako nowy post, i tutaj propozycja, aby było widać :D . Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi, ale mam nadzieję, że zrozumiale napisałem.
Kacper - 29 Sierpień 10, 00:02

Na niektórych forach tak jest, gdy się edytuje albo dodaje coś do ostatniego posta, automatycznie widnieje jako nowy.

Czasami też wyskakują błędy, że jakiś stary post, z którym nikt nic nie robił, pokazuje się kilka razy dziennie jako nowy xD Auto-up tematu ;)

Z drugiej strony, tak trudno skopiować treść starego posta do nowego, a stary skasować? ;)

Siwy - 29 Sierpień 10, 13:34

W sumie to nie pomyślałem, żeby tak zrobić ;) .

A i widzę, że Odyn dodał [s]przekreślenie[/s].

Chwała mu! :D

Odyn - 29 Sierpień 10, 13:40

Takie coś faktycznie przydałoby się. Na razie nie znalazłem jak to osiągnąć, ale jeszcze pogrzebię trochę w Internecie za jakiś czas.
Siwy - 29 Sierpień 10, 13:48

Hmmm... Wiem, że na http://forumweb.pl takie coś działa (to z tym dodawaniem do posta), więc może pogadaj z tamtejszym adminem ?
Odyn - 29 Sierpień 10, 16:18

Szczerze mówiąc nie lubię w takich sytuacjach pytać o zdanie innych, a szczególnie nieznajomych. Wolę posiedzieć nad czymś 10 dni dłużej, ale uniknąć głupich komentarzy.
thompson - 29 Sierpień 10, 17:15

na emergency.gry-online chyba tez to działa
Tay - 19 Grudzień 10, 22:01

Moim zdaniem przydałby się na górze forum (załóżmy pod logo) banner prowadzący do strony.
Odyn - 20 Grudzień 10, 17:33

Spory banner z linkiem znajduje się w opisie działu "O stronie". Jakoś nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób i w jakiej formie mógłbym umieścić ten lub inny banner na górze forum, żeby tam pasował.
Tay - 20 Grudzień 10, 18:00

No to może nie banner, ale taki link tekstowy jak jest do starego forum... przydałby się w widocznym miejscu takie hiperłącze do strony.


Edit:Albo może w pasku menu też mogłoby być.

Siwy - 20 Grudzień 10, 18:27

Ale pytanie jest proste - po co ? Wydaje mi się, że większość osób trafiło na forum ze strony, a nie odwrotnie... Poza tym, masz wyrabany duzy banner w opisie działu stronghold.gry-online.pl, o czym już wspomniał Odyn ;) .
Tay - 20 Grudzień 10, 18:43

Ja trafiłem z forum na stronę akurat ;) Ale mniejsza z tym, to tylko propozycja :)
Fryzjer - 21 Grudzień 10, 13:51

A nie myśleliście o tym, żeby dodać zakładkę w nawigacji ,,Portal"? U mnie na forum coś takiego zrobiliśmy i dzięki temu można łatwiej i szybciej przenieść się na stronę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group