StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Propozycje zmian i poprawek na forum

Piotrek - 27 Styczeń 10, 18:50

Siwy ma rację.
Odyn zróbb to, ody powinien zrobić tamto...
Wszystko on ma robić??
Zastanów sie czy warto dostać jeszcze jedno ostrzeżenie...

Bordinio - 27 Styczeń 10, 19:27

Rozumiem, że możecie być zbulwersowani postami tusilos'a, ale to nie miejsce na takie komentarze. Wydaje mi się, że będę musiał potraktować je jako spam.

Ode mnie : Doceńmy to, że nowy użytkownik chce pomóc w doskonaleniu serwisu o SH. Może jego sposób wyrażania poprawek nie jest godny pochwały, ale jednak próbuje i się angażuje.

Rady dla tusilos'a :
1. Nie ma sensu czepiać się małych, błahych szczegółów. W końcu jesteśmy ludźmi i to na dodatek fanami, więc nic nie musi być super cacy, choć mnie osobiście się wszystko bardzo podoba.
2. Czasami lepiej jest wyrazić swoją koncepcję na temat zmiany czegoś niż mówić : coś trzeba zrobić.

P.S. Mam nadzieję, że się nie obrazisz bo nie ma o co tusilos. Te rady mają na celu tylko zwrócenie uwagi na pewne rzeczy, które dla niektórych użytkowników, mogą być rażące.


edit:// Zrobię porządek z tym userem. Nie wiedziałem, że syt. jest krytyczna :x

thompson - 16 Luty 10, 19:51

mi się wydaje żeby odmodzić All Filippo bo on nie potrzebuje już tej rangi. Ani daniel22 bo jego World Conquest V skończył się tym że sie zaczął.
Fryzjer - 17 Luty 10, 11:54

No właśnie też się zastanawiałem, dlaczego Al Filippo wciąż jest zapisany w Osobach Odpowiedzialnych za forum, a został zdjęty z posady moderatora forum. Grupę TWC5 powinno się skasować - póki co jest niepotrzebna. Może znajdzie się ktoś inny, kto zajmie się projektem, jednak na razie ranga ta tylko zajmuje miejsce :) .
Odyn - 17 Luty 10, 16:16

Fryzjer napisał/a:
Grupę TWC5 powinno się skasować - póki co jest niepotrzebna. Może znajdzie się ktoś inny, kto zajmie się projektem, jednak na razie ranga ta tylko zajmuje miejsce :) .

Więcej z tym zachodu, niż to warte... Wszystkie grupy razem wzięte zajmują mniej niż 0,05MB, więc na prawdę nie ma sensu usuwanie "bo zajmują miejsce" ;)

Fryzjer - 17 Luty 10, 16:45

Aha, nie, bo myślałem, że masz w Panelu Administracyjnym w zakładce Grupy możliwość usunięcia ;) .
A co zrobisz odnośnie "odmodzenia", jak to nazwał thompson? :) Też sporo z tym zachodu?

Odyn - 17 Luty 10, 21:43

Mam możliwość usunięcia grupy albo/i zmiany dowolnego jej parametru. Jednak usunięcie i ew. stworzenie jej ponownie w razie potrzeby wymaga czasu.
Odmodzanie musi poczekać... Mam inne sprawy na głowie. Ale sama czynność degradacji nie jest skomplikowana i czasochłonna ;)

Szeryf99 - 22 Marzec 10, 21:29

W następnym strongholdnet awards zrobić głosowanie na najlepszą kampanię, która widnieje na stronie strongoldnet. Drugie miejsce również tam będzie. A glosować będzie można na wszystkie udane kampanie.
ponceriusz - 23 Marzec 10, 12:56

Szeryf99, popieram. Tylko żeby kampanie były skończone, a dla ułatwienia wyboru to przed SNA proponuję zrobić temat gdzie każdy kto chce uczestniczyć zamieściłby link z pobraniem/tematem na forum .
Siwy - 23 Marzec 10, 19:39

A ile jest skończonych kampanii na forum ? Myślę, że max 2.
ponceriusz - 24 Marzec 10, 12:27

Ja mam zamiar skończyć moją i może zrobić jeszcze jedną do następnego SNA. Chociaż pewnie jak team skończy Aleksandra, to on będzie najlepszą kampanią :-) .
Threeth - 2 Kwiecień 10, 20:46

Ja proponuje zrobić kogoś aktywnego moderatorem w edytorze, Matrix i Ardeth nie zaglądają już na forum prawie, a przydało by się tam zrobić porządek. Lub zrobić casting na moderatora(ankieta)
Szeryf99 - 8 Kwiecień 10, 06:50

Popieram Threeth'a i proponuje trochę zmienić rangi bo szlachcic jest niżej niż dzielny wojak?
Czyli ktoś z rodziny szlacheckiej kto umie pisać, czytać świetnie walczyć jest gorszy od żądnego krwi wojaka?

A jako ostatnią rangę dałbym możny,lord lub król .

Odyn - 8 Kwiecień 10, 09:16

Problem z moderatorami zostanie rozwiązany. Natomiast rang nie będę zmieniał.
Adax - 10 Czerwiec 10, 19:23

Można by też zrobić link/odzyłacz d stronghold gry online. Bo tam jest link do forum a tu nie ma do strony(chyba)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group