StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Propozycje zmian i poprawek na forum

davo - 19 Czerwiec 09, 14:10

Proponuje dać tło wyglądające jak mur ze stronghold 1
jankes1124 - 19 Czerwiec 09, 14:37

Ja bym chciał tak: Po napisaniu nowego posta, zaraz po poprzednim swoim wyświetla się napis: "Dodano (...)". Ale po tym nie wyświetla innym userom tego w postach nieprzeczytanych... Tylko to bym chciał zmienić :mrgreen:
ponceriusz - 22 Czerwiec 09, 18:43

Chciałbym nie coś zmienić, lecz dowiedzieć się jaka jest skala, czy jak to tam nazwać tych... eee... Rang np. burżuj, mieszczanin, rekrut. :?:

[ Dodano: 2009-06-22, 19:25 ]
Jeszcze dodać dział ogólny, ale dotyczący serii.

Odyn - 22 Czerwiec 09, 20:22

Nice Friend napisał/a:
chciałbym żeby w podpisie nie było ograniczenia do 255 znaków tylko z 350.
Ograniczenia nie zniosę, bo już teraz często przekraczacie wszelkie normy i rozciągacie forum olbrzymimi podpisami.

Nice Friend napisał/a:
Chciałbym również żeby można by dać większy rozmiar pliku na forum (tyczy się avataru)
Poprawione.

davo napisał/a:
Proponuje dać tło wyglądające jak mur ze stronghold 1
Jak znajdę czas, to zobaczę co by z tego wyszło.

jankes1124 napisał/a:
Po napisaniu nowego posta, zaraz po poprzednim swoim wyświetla się napis: "Dodano (...)". Ale po tym nie wyświetla innym userom tego w postach nieprzeczytanych...
Przeczytam to jeszcze kilka razy i jak już całkowicie zrozumiem co masz na myśli, to zobaczę, czy da się to zrobić ;)

ponceriusz napisał/a:
Chciałbym nie coś zmienić, lecz dowiedzieć się jaka jest skala, czy jak to tam nazwać tych... eee... Rang np. burżuj, mieszczanin, rekrut.
Wędrowiec 0
Osadnik 25
Wolny chłop 50
Mieszczanin 100
Burżuj 150
Szlachcic 250
Rekrut 350
Piechur 450
Dzielny wojak 550
Ciężkozbrojny 650
Rycerz 750
Paladyn 850
Zasłużony 1000
Taktyk 1100
Bohater 1250
Magnat 1450
Pogromca 1650
Prawa ręka władcy 1900
Żywa legenda 2300
Duch forum 3000

ponceriusz napisał/a:
Jeszcze dodać dział ogólny, ale dotyczący serii.
Przedyskutuję to z moderatorami. Muszę przyznać, że kilka razy miałem problem z założeniem tematu, bo brakowało mi takiego działu...
Siwy - 22 Czerwiec 09, 21:52

Cytat:
Przeczytam to jeszcze kilka razy i jak już całkowicie zrozumiem co masz na myśli, to zobaczę, czy da się to zrobić ;)


Chodzi o to, że jak napiszemy posta pod postem to dokleja wiadomość do poprzedniego posta wraz z [Dodano któregoś tam dnia]. To super ;) Ale nie wyświetla takiego doklejonego posta do nieprzeczytanych wiadomości na forum. Mam nadzieję, że zrozumiale to wyjaśniłem :D

Nice Friend - 23 Czerwiec 09, 11:14

A i wyłączyłbym reklamy.Hmmm... ale tego Odyn pewnie nie zrobisz,bo z tego się utrzymuje forum.
ponceriusz - 23 Czerwiec 09, 12:25

Chodźby nie byłoby reklam z dźwiękiem...
Odyn - 23 Czerwiec 09, 15:33

Siwy, teraz już wszystko jasne ;) Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy z istnienia tego problemu :P

Reklam nie mogę wyłączyć, bo stracimy forum. Ja nie mam z nich żadnego zysku, ale dzięki nim serwis gry-online.pl może udostępniać nam serwer. Jeśli reklamy wam przeszkadzają, to przesiądźcie się na firefox'a i zainstalujcie do niego AdBlock'a. Opera prawdopodobnie też posiada podobne rozszerzenie.

ponceriusz - 25 Czerwiec 09, 21:53

Dział "Pobieralnia" powinien byc w "Warsztat".
Przemas lr - 4 Lipiec 09, 15:36

Zamknięcię działu "castella polona" :)
HolyKing - 4 Lipiec 09, 16:58

i delete dział team poland
speeder11 - 5 Lipiec 09, 09:59

Dokładnie, miejsca zabiera...
Nice Friend - 5 Lipiec 09, 11:14

Przemas lr napisał/a:
Zamknięcię działu "castella polona"
HolyKing napisał/a:
delete dział team poland

+1
Mam jeszcze taką propozycje żeby można było wszędzie usuwać swoje posty :)

Odyn - 5 Lipiec 09, 22:05

HolyKing napisał/a:
delete dział team poland

Jesteś tego na 100% pewien?

Cytat:
Mam jeszcze taką propozycje żeby można było wszędzie usuwać swoje posty :)

Na to nie mogę się zgodzić. Już widzę jakie zamieszanie pojawiłoby się w tematach, gdyby posty nagle znikały...

ponceriusz - 6 Lipiec 09, 10:13

Jeszcze powinna być możliwość dodawania krótkiego komentarza, gdy się zgłasza czyiś post.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group