StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Piercing oraz inne formy samookaleczania :P

All Filippo - 6 Lipiec 09, 21:55
Temat postu: Piercing oraz inne formy samookaleczania :P
Czy ktoś się tym interesujecie? Macie kolczyki, tatuaże bądź inne ozdoby na Ciele? ;>
Ja dośc dawno temu złapałem bakcyla na punkcie kolczyków (bez przesady mam jednego xd) oraz tatuażu. Niestety nie mogę zrobic sobie żadnego tatuażu (brak środków finansowych oraz problem z trądzikiem) ale w przyszłości zamierzam sobie wykonac jakiegoś bazgrołka na ciele. ;) Robię to ponieważ chcę wyróżniac się wśród innych ludzi posiadaniem kolczyka bądź tatuażu oraz dlatego iż po prostu to mnie kręci. :)
A co Wy o tym sądzicie?

xSoNyx - 6 Lipiec 09, 22:03

Chciałbym zobaczyc prawnika;D z tatuazem :D w sądzie wyrok byłby napewno PRAWO-MOCNY ^^^:D
All Filippo - 6 Lipiec 09, 22:04

Dlaczego nie? Ja zamierzam akurat iśc w kierunku psychologii. A wyobrażasz sobie psychologa szkolnego który co trzeci dzień jara bucha i ma świetny kontakt z młodzieżą? Bo ja tak. :P Niestety miałem taki okres w życiu kiedy paliłem.
Maciek - 7 Lipiec 09, 08:16

Tatuaże to ja robie sobie sam z chrupek CheetosXD Ostatecznie nie mam żadnych kolczyków lub "prawdziwych" tatuaży i niezbyt się tym interesuje.
Kalimach - 7 Lipiec 09, 13:01

Ponceriusz temat jak każdy inny, co w nim jest złego, bo nie wiem ;)
Kiedyś zastanawiałem się nad małym tatuażem w kształcie orła legionu rzymskie z podpisem S.P.Q.R bądź Rome. Coś w stylu tej koszulki. Oczywiście tatuaż byłby dużo mniejszy. Może kiedyś zrealizuje swoje marzenie o takim tatuażu :-P Na razie kasę odkładam na co innego.

Marori - 8 Lipiec 09, 11:47

maciekolos napisał/a:
Tatuaże to ja robie sobie sam z chrupek CheetosXD


Żeś dowalił :mrgreen: .
Kolczyka nigdy bym sobie nie dał zrobić... Tatuaż hmm chciałem ale mi to rodzice z głowy wybili : O! :mrgreen:

Kamil - 9 Grudzień 10, 01:10

Fajny temat ze tez go wcześniej nie zauważyłem

Co do kolczyków to dla mnie ich noszenie jest nie tylko śmieszne ale wręcz pedalskie.Po prostu żal mi typów którzy mają kolczyki w nosie uchu brwi nie wiem gdzie jeszcze.
NIGDY się w to nie bawiłem i nie będę bawił
Co do tatuaży to już prędzej jednak mają to do siebie że bardzo ciężko jest je usunąc i praktycznie jesteśmy skazani na nie do samej smierci; a więc też jestem na nie

All Filippo napisał/a:
Robię to ponieważ chcę wyróżniac się wśród innych ludzi posiadaniem kolczyka bądź tatuażu oraz dlatego iż po prostu to mnie kręci. :)
A co Wy o tym sądzicie?


Jest masę innych sposobów w jakimi możemy się wyróżnic z tłumu np fryzura albo ubiór.
Jak kogoś uraziłem to sorry.

Willhelm III - 9 Grudzień 10, 15:58

Mnie nie kręcą ani kolczyki, ani tatuaże. A to dlatego że moim zdaniem koleś z kolczykiem w brwi, uchu, nosie, wędzidełku, sutku lub w czymkolwiek innym, ma jakieś zapędy homoseksualne, albo chce jakoś pokazać w tłumie swoją głupotę i nie widzi lepszego pomysłu. A co do tatuaży to nie mam za wiele, ale bez przesady, nie wiem czy ktoś chciałby wyglądać tak jak ten gość :-D http://fakty.interia.pl/g...jecie,390023,27

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group