StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

RPG I - Kilka przemyśleń

All Filippo - 5 Lipiec 09, 13:59
Temat postu: Kilka przemyśleń
Otóż przemyślałem sobie kilka rzeczy. Tak mi się wydaje. Chciałbym wstrzymac rozgrywkę na jakieś 3-5 maksymalnie dni. Wprowadził bym kilka zmian:
~Przejście z uniwersum Lifergardu na klasyczny D&D
~Poprawienie atutów - większe możliwości wyborów oraz bardziej dostosowac rozgrywkę do swojego stylu
~Nowe klasy - przejście na D&D równałoby się z przejściem na całkiem nowy system klasowy. Dodanie klas i podklas oraz klas prestiżowych
~Kosmetyczne zmiany inwentarza broni - dodanie myślę sporej ilości broni takiej jaka występuje między innymi w większości RPG'ów na komputery i kartki.
~Usprawnienie rozgrywki - fakt ten system trochę jest nieprzemyślany. Przez co Mistrz Gry (czytaj ja) mam większy problem z prowadzeniem gry.

A co stracicie?
~Dotychczasowe postaci. Będziecie musieli wykreowac Wasze ego na nowo.
Poza tym raczej wszystko pójdzie ku lepszemu.

Pytam Was ponieważ ja jestem dla Was nie Wy dla mnie. :) Musicie się zgodzic bądź nie. Zależnie od Waszej decyzji ustosunkuję się do sytuacji. Nie ukrywam że chciałbym przejśc na dungeon and dragons.

Przemas lr - 5 Lipiec 09, 14:07

Jestem na tak
Poprawienie atutów - większe możliwości wyborów oraz bardziej dostosowac rozgrywkę do swojego stylu - to mi sie podoba :J

Kokoju - 5 Lipiec 09, 15:11

Ja też jestem na tak ;p. Jak chcesz, to mogę pomóc. Napisz na gg ;p.
Nice Friend - 5 Lipiec 09, 15:14

Ja też na tak,Będe mógł pisać nowy opis czy moge skopiować mój?
All Filippo - 5 Lipiec 09, 15:29

Narazie nic nie piszcie. Wydaje mi się że i Kroniki będzie na tak a speedera i tak nie ma. xd
Ogłaszam sesję wstrzymaną. Za maksymalnie 5 dni ruszymy znowu ale już z nową rozgrywką.

Kroniki - 5 Lipiec 09, 15:34

Jestem na nie. Powinniśmy najpierw skończyć obecnego RPGa w obecnej postaci i na nowo zacząć z nowym systemem potem. Po paru dniach znów na coś wpadniesz i będziesz wszystko od nowa rozpoczynał? Jeżeli jednak zrobisz to przejście, a może nawet ktoś nowy będzie chciał zagrać to ja chyba odejdę. : P Jak coś to mogę być "pomocnikiem" opisującym dany teren, a ty się będziesz wszystkim innym martwił. Muszę tą całą sprawę przemyśleć.
All Filippo - 5 Lipiec 09, 15:36

Nie no teraz to nie będę zmieniał bo wszystko będzie oparte na całym podręczniku do D&D. ;) Nie musisz się martwic. Przemyślcie to jeszcze raz.
Nice Friend - 5 Lipiec 09, 15:38

Teraz już jestem na nie...
Dokończmy to a za 2 tygodnie będzie nowa.Nie lepiej tak?

Kokoju - 5 Lipiec 09, 15:39

Cytat:
Zresztą z doświadczenia wiem, że żaden RPG forumowy nie przeżyje kilku miesięcy :p .

O tym właśnie mówiłem ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group