StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Która część ma najlepszą fabułę?

Fryzjer - 17 Styczeń 10, 15:47

Wg mnie najciekawsza była fabuła starej dobrej jedynki :) . Ten klimat wojny domowej w Anglii zawsze mnie fascynował (w końcu Anglia zaliczyła chyba podobnych przewrotów wiele ;) ). Szkoda jedynie, że jest to tak krótka kampania - ledwo się wczujesz w klimat i już się kończy :D .
Erek - 25 Maj 10, 11:03

Ja najbardziej lubię fabułę z Stronghold 2.
McGregor - 26 Maj 10, 23:07

Moim zdaniem najlepszą fabułę ma SH1. Jakie to emocje były po każdej misji - "co się teraz stanie?!"... Nie chce nikogo urazić, ale wg. mnie SH:C nie ma fabuły...
Maciek - 7 Czerwiec 10, 12:29

Najciekawszą fabułę ma 1, chociaż dwójkowa kampania też jest fajna, ale według mnie dwójka ma za mało misji :-/
DarnokOk - 24 Czerwiec 10, 15:50

ja uważam że 1 ma najlepsza (w 2 nie grałem to nie wiem)
Nidor - 24 Czerwiec 10, 17:51

Moim zdaniem SH 1,bo są fajne misje.Tylko na początku są nudne ze szczurem,ale ogólnie są fajne.Można oczywiście wczuć się w średniowiecze,między innymi przez muzykę.

[ Dodano: 24 Czerwiec 10, 16:52 ]
Oczywiście jest bardzo dobra fabuła.

Lord Twierdza - 30 Sierpień 10, 09:10

Najlepszą fabułę ma Twierdza1, niewiele gorszą Twierdza2, Nieco gorszą Twierdza Legendy, Potem Krzyżowiec i A najgorszą Krzyżowiec Extreme!
W jedynce i dwójce można poczuć klimat średniowiecza.

Drizzt - 30 Sierpień 10, 12:34

Krzyżowiec był tylko dodatkiem, chyba niespodziewacie się że dodali by własną tam fabułę? W końcu to Krucjaty, zrobili kampanie historyczne i git :) Ale to W Twierdzy 1 i Crusader mozna poczuć klimat średniowiecza, Stronghold 2 - choć fajna gra, to nikły tam klimat :P
KixMen - 20 Listopad 10, 18:41

Dla mnie :
SH 2 ma najlepszą wybór dobra lub zła itp.
SH 1 nawet fajna fabuła
SH L Fabuła średnia ;P
SH C dla mnie tam nie ma fabuły prawie ;P

Artok - 14 Marzec 11, 15:51

Stronghold Legends .... od razu wciąga :-)
MaT - 29 Lipiec 11, 20:01

sh 1 na najlepsza fabule ale w shc gra mi sie najlepiej:P
Bezimienny - 6 Czerwiec 13, 21:24

Najlepszą fabułę ma Twierdza 1

Niewiele to wnosi do tematu...
- Warlike

Micholon - 7 Czerwiec 13, 16:56

Idealną fabułę i klimat ma Twierdza Deluxe. Według mnie to też najlepsza gra z serii nie licząc Kingdoms. Ps Beziemienny masz Avatar który ma moderator Siwy.
Youngbuck - 7 Czerwiec 13, 19:58

Moim zdaniem nic nie pobije kampanii w pierwszej Twierdzy, znakomicie poprowadzona i trzymająca się kupy.
kapifili - 18 Czerwiec 13, 19:12

Youngbuck napisał/a:
Moim zdaniem nic nie pobije kampanii w pierwszej Twierdzy, znakomicie poprowadzona i trzymająca się kupy.

Tak, potwierdzam!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group