StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Robin Hood: Legenda Sherwood

Kokoju - 13 Lipiec 09, 11:22

Nie, podczas misjii o uwolnieniu Sir Godwina trwa noc, czy taki "Półzmrok". Ja nie wiem, co to za misja, to chyba jakaś akcja poboczna
Maciek - 13 Lipiec 09, 12:07

A może to odbijanie zamku Lincoln? Bo jedyna misja poboczna jaką znam to bonusowy poziom po ukończeniu gry.
Kokoju - 13 Lipiec 09, 12:11

Chodzi mi np. o to, że jeśliwejdziesz gdzieśtam to możesz spotkać jakąś akcję, np. zdobycie Świętego Olejku w York.
To jednak chyba wersja beta jakiegoś poziomu, bo tam widać czarnego rycerza, a takowi występują pod koniec gry, a zdobywamy zamek dosyć szybko.

Maciek - 13 Lipiec 09, 13:00

Ale mi chodzi o zdobywanie Lincoln jak książe Jan je zajmie po uwolnieniu Godwina
Kamil - 13 Lipiec 09, 15:52

Ja próbowałem w to grac ale grafika mnie odstraszyła...
Maciek - 13 Lipiec 09, 15:57

Przecież grafika jest ładna, dopracowana 2D!
Kamil - 23 Lipiec 09, 23:28

To może coś u mnie jest nie tak , chociaż gram na rozdzielczości 1024X768 to widze same kwadraty :D
Siwy - 28 Lipiec 09, 17:33

Może przybliżyłeś sobie widok przypadkiem ? Ogólnie grafika jest ładna :) Gra sama w sobie też bardzo fajna. Lubiłem w nią grać. Ciekawy system walki... Ładne zamki ;)
tusilos - 6 Styczeń 10, 14:20

I napady na konwoje. Szkoda że krótkie...
oliwier - 8 Styczeń 10, 16:45

To oprócz Twierdzy najlepsza gra w jaką grałem.Najtrudniejsza była dla mnie walka z Longchampsem.
tusilos - 8 Styczeń 10, 16:54

Dla mnie najtrudniejsza misja to oblężenie Yorku...

Bo długa itp.

oliwier - 9 Styczeń 10, 09:27

Dla mnie ogólnie były trudne walki.Oczywiście nie z żołnierzami.Fajne teksty ma mały John.
Przemas lr - 10 Styczeń 10, 21:41

Załatwiłem sobię tę grę i wg. mnie ta gra na te lata jest do kitu...
No może wtedy była fajna, ale nie to co teraz

davis140 - 11 Styczeń 10, 13:48

łau widzę że całkiem sporo osób w to gra :-) dla mnie najtrudniejszą misją jest oblężenie Yorku.
Maciek - 12 Styczeń 10, 15:44

A ja się pochwale że Szkarłatnym Willem Pokonałem 11 Rycerzy (Piechota Dwuręczne miecze bez tarczy) w pierwszej misji w Derby co się dowiadujemy że Książe Jan jest zdrajcą:P.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group