StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Robin Hood: Legenda Sherwood

Maciek - 22 Czerwiec 09, 16:57
Temat postu: Robin Hood: Legenda Sherwood
Witam. Zapewne znacie opowieści o zacnym banicie Robin hood' zie. Teraz moożecie bardziej go poznać w fajnej grze Robin Hood: Legenda Sherwood. Gra jest bardzo wciągająca kilkadziesiąt misji od uratowania kompana czy misji szpegowskiej, aż do całego oblężenia historycznych zamków lub zabicia jednego z wrogów. Polecam ściągnąć lub kupić tą grę. Gra niestety nie posiada Multiplayeru, edytora czy samouczka. Nie. Jest sama kampania. Nie wiem czy ktoś z forum w to gra ale polecam tą grę.
Nice Friend - 23 Czerwiec 09, 11:23

maciekolos napisał/a:
Polecam ściągnąć

A wiesz na jakiej stronie,bo chętnie bym pograł sobie.

Kokoju - 23 Czerwiec 09, 11:42

Gra świetne, choć chyba na dawnym forum o niej gadali i próbowali tworzyć zamki w edytorze na wzór tych w Robinie+jego kryjówkę. I trzeba było kombinować z domkami na drzewie, ale z tego co pamiętam, tylko próbowali, ale nic nie dali do ściągnięcia.
Szkoda też, że w pewnym momencie gra może się znudzić, kiedy trzeba było uzbierać 100000 sztuk złota, a w połowie gry ma się np. 20000. Wtedy trzeba obrabować kilkanaście konwoi, co może się stawać nudne - te same 3 misje z konwojami powtarzane wielokrotnie.

Marori - 23 Czerwiec 09, 13:15

Ten Robin Hood jest jak rambo :mrgreen:


Robin Hood Legenda Sherwood - intro
Robin Hood: Legenda Sherwood

Przemas lr - 23 Czerwiec 09, 13:41

Lepsze jest Robin Hood: Defender of the Cown czy coś takiego :D
Kokoju - 23 Czerwiec 09, 14:55

Najlepszy w Robinie jest etap bonusowy xD
Nice Friend - 23 Czerwiec 09, 15:01

A wiecie skąd go ściągnąć?
Marori - 23 Czerwiec 09, 17:13

Może zacznijmy od tego gdzie go można kupić ^^.
Przemas lr - 23 Czerwiec 09, 18:33

Allegro.pl :D
Kokoju - 23 Czerwiec 09, 19:01

ja kupiłem w biedronce xD
Maciek - 24 Czerwiec 09, 08:59

Ściągnąć eeee... Niech sobie przypomne... Aha torrenty;). Macie narazie trailer dla pociechy;) http://www.youtube.com/wa...feature=related
Odyn - 25 Czerwiec 09, 11:46

Przyznać się - kto chce warna za nieznajomość regulaminu?
Marori - 25 Czerwiec 09, 12:40

7. Zabronione są posty o piractwie. Użytkownik propagujący nielegalne sposoby nabywania gier lub oprogramowania może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem.
Maciek - 13 Lipiec 09, 10:46

Może mi ktoś powiedzieć w której jest to misji?:http://www.sztab.com/tapety/galeria/robin-hood-legenda-sherwood-1.jpg
Szeryf99 - 13 Lipiec 09, 11:09

To jest chyba w misjii jak musisz uratowac sir Godwina . Misja chyba. po takiej co musisz pogadac z sir Ranalphem gdzie musisz ogłuszac i związywac rycerzy zielonych.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group