StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Stronghold 3, czy Stronghold Crusader 2?

Odyn - 6 Marzec 10, 17:49

ponceriusz napisał/a:
Jednak najbardziej mnie niepokoi jedna informacja, mianowicie, że gra będzie darmowa, a płatne będą tylko "polepszacze". To zrobi z tej gry "lepsze Plemiona". Będzie masa słabych graczy i umiejętność grania w poprzednie części na nic się nie przyda, bo i tak lepszy będzie ten, kto więcej zapłaci

W praktyce wcale to tak nie wygląda. Karty co prawda dają przewagę, ale działają tylko przez co najwyżej 24 godziny. Dodatkowo każda karta ma bardzo wąskie działanie i nie pomaga graczowi w każdej dziedzinie.

Fryzjer - 6 Marzec 10, 18:18

Mam nadzieję, że to, co mówi Odyn, się sprawdzi i nie pojawi się komercja w stylu GameForge, durne konta premium, komandory, karniole, kamienie, rubiny, itd., przez które nie będzie szło se pograć za free. Osobiście zdecydowanie wolałbym zapłacić przy zakupie clienta. No ale jeśli rzeczywiście będą tylko jakieś jednodniowe ,,karty" dające jedynie drobną przewagę, to nie ma się czego bać.
McGregor - 19 Maj 10, 20:02

No wiesz - w takich grach muszą być płatne dodatki. Takie gry zarabiają na siebie "bonusami" i reklamami (jak zwykła strona internetowa). Co do Twierdzy, już wiadomo, że będzie SH3 i bardzo żałuję. Super by była SH2:Krzyżowiec...
Drizzt - 20 Maj 10, 13:58

Seria Stronghold ma swoją kampanie, to już niech ją kontynuują. 2 części dodatku raczej robić nie będą. I nie wiem coście się uczepili tego 2D. Przecież nie będą robić gry tylko dla starych wyjadaczy, bo oni wolą stary klimat Strongholda.
Erek - 25 Maj 10, 10:58

Ja najbardziej czekam na Stronghold 3 ale również na Kingdoms.
ponceriusz - 25 Maj 10, 12:47

Drizzt, wg mnie ten subiektywny "stary klimat Strongholda" dałoby się zrobić w 3D .

Co do grafiki, to dostałem od FF maila z newsletterem (wpiszcie na stronie SH3 swój email, to też będziecie dostawać) i napisali tam, że gra będzie na nowym silniku graficznym. Oczywiście będzie to 3D .

Mam nadzieję, że większość tych drobnych zachcianek z tematu "Stronghold 3 - Co byście chcieli?" będzie spełniona. Mam nadzieję, że zrobią świetną i WYKOŃCZONĄ grę.

DarnokOk - 20 Lipiec 10, 11:05

ja bym chciał crusader 2 ale nie zrobią ;( najlepiej by było gdyby zrobili taką grafikę jak w kingdomsie, postarali się ;)
HaeL - 20 Lipiec 10, 12:52

Mi to ryba, czy 2d, czy 3d, bo już się do obu typów zdążyłem przyzwyczaić. :-)

Ale wiecie co? Z doświadczenia wiem, że zapowiedź "nowy, lepszy silnik graficzny" oznacza kupno nowszego komputera, jeśli jest się zagorzałym fanem SH.

Schadow - 20 Lipiec 10, 16:59

Jeśli trzeba będzie kupić nowego kompa niestety nie zagram w nową część strongholda pozostanę przy jedynce... Ale może nie będzie trzeba się wysilać i kupować kompa...
HaeL - 20 Lipiec 10, 17:42

Właśnie o tym mówię. ;P Kto nie będzie miał na 3, będzie w jedynkę grał.
Przemas lr - 23 Lipiec 10, 08:30

Crusader nie miał fabuły (no może historyczne kampanie miały) tylko tryby skirmish. Więc po co by mieli zrobić drugą część Crusader'a? :D
DarnokOk - 28 Lipiec 10, 08:06

Mogliby w crusader2:
-Dać więcej przeciwników (starych ulepszyć)
-Pozwolić na aż 12 graczy w Skirmish
-Dodać więcej budynków
-Dodać jednostki między innymi:
)kilka jednostek na koniu, np pikinier
)jednostki w zbroi metalowej
-Zmyśloną kampanie, najlepiej taką jak w 1, tylko pustynną ;P
-Więcej wielkości mapy np: 600x600
-Dać więcej wysokości w edytorze
-Więcej zwierząt,
-Więcej typów ziemi
-Statki (wiem nie zrobią ;P)
- <---------------(wpisać tam swoje życzenia)
-
-
-
-

Ale i tak wiem że crusader 2 NIGDY nie powstanie :( :( :(

Drizzt - 28 Lipiec 10, 09:33

Pikinier na koniu, hm... o.O
przemo53 - 28 Lipiec 10, 09:54

Marzenia... ;-)
DarnokOk - 2 Sierpień 10, 15:33

Drizzt napisał/a:
Pikinier na koniu, hm... o.O

Tak tylko wymyśliłem, wiem głupie ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group