StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Stronghold 3, czy Stronghold Crusader 2?

ponceriusz - 19 Czerwiec 09, 20:23
Temat postu: Stronghold 3, czy Stronghold Crusader 2?
Czy według was lepszy pomysł to Stronghold 3, czy Stronghold Crusader 2? Lub co może być szybciej?
Maciek - 20 Czerwiec 09, 11:27

Dla mnie lepszy pomysł to Stronghold Crusader 2 bo, mogliby poprawić kampanie, dodać nowe jednoski i nowych przeciwników, oraz polepszyć inteligencje starych przeciwników.
Przemas lr - 20 Czerwiec 09, 11:36

Ja bym dał Stronghold: Europan Wars
davo - 20 Czerwiec 09, 15:40

W Stronghold crusader 2 powinni dać grafikę zw stronghold legend i bardzo długi Trail to się już raz sprawdziło.
xSoNyx - 20 Czerwiec 09, 15:44

Zecydowanie Stronghold Crusader 2 ale jak już maja dac grafikę 3D to niech się do tego przynajmniej przyłożą żeby gra spokojnie chodziła na słabszych komputerach...
davo - 20 Czerwiec 09, 15:46

xSoNyx jak ci legend nie chodził to ty nie licz że z tym kompem pograsz w kolejne części SH no chyba że w Kingdoms
xSoNyx - 20 Czerwiec 09, 15:48

chodził mi chodził ale nie za dobrze...:P


Mój Traktor:D
Procek:1,68 GhZ AmD SemproN(TM) Proccesor 2800+
Karta graf.:Ati Radeon x600 (126mb)
Ram:1026MB
Karta dźwię.:Realtek AC'97 Audio
Karta sieciowa:Gigabyte W LAN CARD TURBO model za długo żeby pisac:D
I 2 napędy DVD + Nagrywarka xD

jakoś grałem:p ale maxymalnie 4 botów bo gra szalała ...;/ mogli by poprawic silnik gry i zmniejszyc odrobine wymagania sprzetowe

davo - 20 Czerwiec 09, 15:51

Racja można zrobić ładną grę bez dużych wymagań tylko trzeba chęci i czasu
Bordinio - 20 Czerwiec 09, 17:37

A ja mimo to wolę 2D i stanowczo ŻĄDAM od Firefly Stronghold Crusader 2. Dopracowanie, odświeżenie i polepszenie tej gry na pewno dodałoby kilku nowych graczy. Stronghold 3 i inne tego typu rzeczy z grafiką 3D to maksymalny niewypał. Masa baboli, brzydkie tekstury i nienaturalne zachowanie, a co najgorsze pojawiają się częste przycinki.
Marori - 20 Czerwiec 09, 21:49

Zdecydowanie Stronghold Crusader 2.Graficznie taka sama. Mogło by być więcej przeciwników, większe mapy, dodatkowe jednostki choć nie konieczne. I jakiś normalny Multiplayer...
thompson - 21 Czerwiec 09, 13:47

dla mnie te gsa i te inne rzeczy wymagane do multi w crusaderze to czarna magia dlatego nie gram w to :/ chciałbym też by graficznie było tak samo, ale aby multi było takie jak w sh2, czyli po prostu wchodzisz, masz liste serwerów i grasz, nic wiecej. dlatego z nadzieja czekam na SHC 2.
jankes1124 - 21 Czerwiec 09, 21:20

Stronghold Crusader 2 ze względu na możliwość walki z botami...
ponceriusz - 22 Czerwiec 09, 15:37

Jakbyś nie wiedział w SH 2 też jest taka możliwość...


Ja bardziej czekam na SH 3, gdyż klimat krucjat mi się znudził, wolę zwykłą średniowieczną anglię, niż wielką krucjatę gdzie jest bardzo łatwo tworzyć dobre jednostki.

Przemas lr - 22 Czerwiec 09, 20:11

Strongholdy z "numerkiem" oznaczają coś nowego, czegoś, czego nie było w poprzednich częściach. Więc po co dawać nową część z "numerkiem" jak i tak nic nie będzie nowego?
ponceriusz - 23 Czerwiec 09, 12:07

W każdym nowym Strongholdzie zazwyczaj jest coś nowego. Moje marzenie to Stronghold w klimacie podbojów normańskich, lub Hiszpańskich walk z Grenadą.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group