StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Wasze propozycje dotyczące strony stronghold.gry-online.pl

Siwy - 1 Listopad 11, 20:08

Spokojnie, dam sobie radę ;) . Po prostu chciałem jakoś usprawiedliwić za wczasu to, że nie zrobię tego w kilka dni ;) . Nie chcę tutaj oczywiście ignorować, czy nie dopuszczać do wkładu w stronę KrystianaM, ale skoro to zaproponowałem i zgodziłem się podjąć, to po prostu chcę się tym zająć. Chcę coś od siebie zrobić dla strony, a akurat takie "zadanie" mi bardzo odpowiada, także dlatego, że uważam, że znam się na tym.
KrystianM - 1 Listopad 11, 20:27

To może podzielimy się jakoś, np. ja wezmę pobieralnie (czy ty), a ty edytor map (lub ja zależy jak chcesz). Lub coś w tym stylu.
Siwy - 1 Listopad 11, 20:38

No jak tak bardzo palisz się do roboty... Ale w Pobieralni nie ma prawie map, bo i nie taki jest jej cel. Głupio wyszło trochę ;P.
KrystianM - 1 Listopad 11, 20:42

Tak to jest jak się gry kończą xD. A i jak się tym dzielimy ? Ja mam pomysł, żebym ja od 1 do 6 strony, a ty od 7 do 13. Podoba się pomysł ?
Siwy - 1 Listopad 11, 22:39

Nie dzielimy się. Tymi dwoma postami chciałem Ci grzecznie i delikatnie dać do zrozumienia, że chcę się tym zająć sam ;) . Naprawdę cieszy mnie Twoja chęć do pisania artykułów itp. na stronę, ale nie lubię robić takich małych "projektów" wspólnie. Z tego co widzę, to nieźle znasz się na Stronghold 3 i naprawdę dużo się udzielasz w dziale o tej części Twierdzy. Proponuję Ci napisać recenzję tej gry, opis jednostek/budynków, opis przechodzenia misji, tutorial edytora map etc. - potrzeba takich artykułów o świeżej wersji Strongholda na stronie.

Nie zrozum mnie źle.

KrystianM - 2 Listopad 11, 15:15

OK to dobra, rób sam. Pomyślę o tych opisach.
wisnia_pc - 20 Listopad 11, 20:33

Przydał by się dział z filmikami jak przejść misję na youtube jest pełno takich filmików.
Tay - 20 Listopad 11, 20:36

Jak chodzi o SH to takie coś już jest: http://stronghold.gry-onl...x.php?id=walks1
mroczny38 - 21 Listopad 11, 14:10

A na naszej @Bzyk prowadzi wideo solucje kampani SHC.
TwierdzaBoss - 16 Lipiec 12, 22:12

proszę o opis twierdzy 3! (ja mogę to zrobić :) )
Tay - 16 Lipiec 12, 22:14

To rób.
Siwy - 16 Lipiec 12, 22:16

A wiesz, że trafiłeś w sedno? Bo właśnie Odyn wspomniał mi, że przydałoby się jakoś rozwinąć ten dział, ale póki co myślę, że jakoś dam radę ;) .
TwierdzaBoss - 18 Lipiec 12, 19:51

Siwy napisał/a:
A wiesz, że trafiłeś w sedno? Bo właśnie Odyn wspomniał mi, że przydałoby się jakoś rozwinąć ten dział, ale póki co myślę, że jakoś dam radę ;) .


jbc.pisz na pw to pomogę :)

Lutel - 19 Wrzesień 12, 00:03

Myślę, że warto zmienić filmiki dot. przejścia kampanii w Twierdzy na te "nasze". Promujmy polskie produkty :p .

http://stronghold.gry-onl...x.php?id=walks1

Siwy - 19 Wrzesień 12, 16:57

Jak najbardziej, panie Lutelu ;) . Myślałem nawet nad tym, ale ostatnio szkoła pochłania więcej mojego czasu niż to było dotychczas i zajmę się tym najszybciej w weekend.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group