StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Wasze propozycje dotyczące strony stronghold.gry-online.pl

Siwy - 4 Wrzesień 09, 21:27

Żeby znowu tutaj nie offtopować, to proponuję wywalić Google Tłumacza :) . Niezbyt ładnie on wygląda, a po 1. wątpię, że ktoś oprócz Polaków zagląda na stronę, a po 2. sam sobie może stronę przetłumaczyć, jeśli tylko będzie chciał, wrzucając ją do Google Tłumacza ;) .
Odyn - 5 Wrzesień 09, 12:00

Muszę się z tobą zgodzić. Od samego początku nie za bardzo mi się on podobał, a jeśli ktoś chce, to sam sobie może przetłumaczyć stronę. Ja bardzo często tak robię...
Dodatkowo sprawdziłem dane stat4u i wyszło mi, że obcokrajowcy to ledwo 1,5% wszystkich odwiedzających...

Poprawiłem też kod w newsach. Mógłbyś sprawdzić, czy teraz wszystko jest w porządku?

Lord Twierdza - 5 Wrzesień 09, 15:55

Ja proponował bym aby strona była aktualizowana nieco częściej gdyż ostatnia informacja jest z przed 3 miesięcy. Jeżeli tylko jest to możliwe proszę o świeże informacje na Temat Stronghold Kingdoms. Dzięki z góry. Pozdro!!!
Bordinio - 5 Wrzesień 09, 17:35

Dobra tylko jest jedno pytanie : Czym aktualizować ? Aktualka to newsy, a jak nie ma newsów to co robić ? ;p
Przemas lr - 5 Wrzesień 09, 18:15

Jakiesz artykuły napisać
:D

Siwy - 5 Wrzesień 09, 20:11

Co do kodu newsów. Znowu div'y robia za paragrafy :( .

Nagłówki hx powinny być w kodzie po kolei. Czyli nie h1, h4, h3. H1 to powinien (moim zdaniem i zdaniem wielu webmasterów :P ) nagłówek całej strony, czyli top. Jako, że na tej stronie logo to obrazek, proponuję użyć Image-Replacement. IMO najlepsza jest metoda Gilder/Levin Method :D .

Nagłówki podstron to też obrazki, także można uzyć I-R. Zainteresuj się tym: http://www.kurshtml.boo.p...ejnosc_tytulow. Z tym, że zacznij od h2, a nie od h1, zresztą jak chcesz. Jedni uważają, że h1 powinien być tylko raz na stronie, jako tytuł witryny (jak ja xD) , a drudzy, że powinien być jako tytuł strony i działu, zrób jak uważasz. No i obowiązkowo wywal te atrybuty width, border czy height ;) .

Daty dałbym jako paragrafy, przynajmniej zwykle tak robię.

P.S. <br> nie służy do robienia odstępów :P .
P.P.S. Wywal te .menu z <a>, użyj selektora potomka ;) .

Odyn - 6 Wrzesień 09, 10:24

Lord Twierdza napisał/a:
Ja proponował bym aby strona była aktualizowana nieco częściej gdyż ostatnia informacja jest z przed 3 miesięcy. Jeżeli tylko jest to możliwe proszę o świeże informacje na Temat Stronghold Kingdoms. Dzięki z góry. Pozdro!!!

Chętnie dodałbym jakiegoś newsa, ale jeśli w Internecie nie ma żadnych nowych informacji, to nie mam co napisać...
W wolnym czasie przejrzę poradniki, które pojawiły się na forum i zastanowię się, czy nie umieścić ich na stronie.

Siwy, w taki sposób to my nie dojdziemy do niczego ;) Jeśli chcesz mi pomóc w poprawianiu kodu strony, to napisz do mnie PW i podaj maila, na który mam wysłać plik z newsami. Jeśli nie chcesz pomóc, to też napisz PW, żebym wiedział na czym stoję :P

Lord Twierdza - 6 Wrzesień 09, 10:52

Dzięki :mrgreen: A może dodasz coś o Simonie Bradburym (jakiś krótki życiorys) i o firmie Firefly Studios.

[ Dodano: 6 Wrzesień 09, 10:55 ]
Mógłbyś też utworzyć konto na naszej klasie dla wszystkich maniaków Twierdzy.

thompson - 6 Wrzesień 09, 20:38

to popieram, moge nawet sam utworzyć ale trzeba by było zapytać Odyna co o tym sadzi.
Lord Twierdza - 6 Wrzesień 09, 21:08

Odyn a więc co o tym sądzisz?
Siwy - 6 Wrzesień 09, 21:24

Chcecie kolejnego "fanklubu" na N-K ?! Ehh...

Co do artykułu o Simonie Bradburym (rozumiem, że to jeden z twórców gry ? xD) to jak najbardziej popieram, ale konto na N-K.... Stanowczo NIE ;) .

Lord Twierdza - 7 Wrzesień 09, 14:13

Simon Bradbury jest to projektant i współzałożyciel firmy Firefly Studios (tak jest to twórca gry). :-) :-> :-D
ponceriusz - 23 Wrzesień 09, 19:53

Dobry by był ten "artykuł" ala ganonima o typach zamków w dziale kreatorzy. Tylko trochę by go sformatował i już!
oliwier - 5 Listopad 09, 16:01

Uważam że w Legendach warto dodać do przeciwników Alfreda Wielkiego i Beowulfa.
Maciek - 7 Listopad 09, 08:43

Za dużo to my o nich nie wiemy :\

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group