StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Kosz - (Z_U_R)Organizuje Ligę.

xSoNyx - 21 Czerwiec 09, 20:37

WEDŁUG WŁASNYCH ZASAD I MAPE USTALACIE JAKĄ CHCECIE DOGADAJCIE SIĘ I GRAJCIE:P mnie interesują tylko wyniki
jankes1124 - 21 Czerwiec 09, 21:18

A co ze mną i moimi mapami?
PijanyMistrz - 21 Czerwiec 09, 21:55
Temat postu: :P ;D ;) ;] ;> ;@
:lol: Ze tak powiem jesem gotów do gry z przeciwnikiem którego wylosowaliście mi.
Przeciwnikowi życzę powodzenia ...

Przemas lr - 21 Czerwiec 09, 21:57

dobra Jacek, o której rywalizujemy xD?
xSoNyx - 21 Czerwiec 09, 21:59

Jankes sorki:D ale to sie nie sprawdzi za duzo roboty;(

no chyba ze ktos chce rozegrac pojedynki na mapach jankesa:) nowych ktorych nikt nie zna to polecam napiszcie do niego:)

jankes1124 - 21 Czerwiec 09, 22:02

xSoNyx napisał/a:
Jankes sorki:D ale to sie nie sprawdzi za duzo roboty;(


Pełen luzik... Nie ma sprawy, moze teraz wrócę do dokańczania kampanii...

Kamil - 22 Czerwiec 09, 18:21
Temat postu: Re: :P ;D ;) ;] ;> ;@
PijanyMistrz napisał/a:
:lol: Ze tak powiem jesem gotów do gry z przeciwnikiem którego wylosowaliście mi.
Przeciwnikowi życzę powodzenia ...


Nawzajem hehe :-D

ponceriusz - 23 Czerwiec 09, 22:27

Z tego wszystkiego co w tym temacie jest napisane nie wywnioskowałem jednego-czy są jeszcze miejsca? Bo pograłbym sobie.
Kamil - 23 Czerwiec 09, 23:19

Turniej już się rozpoczął tak więc zapisy zamknięte
davo - 24 Czerwiec 09, 21:09

:chcę bana: turniej w którym nie ma żadnych zasad zagrałem na mapie na której nigdy nie grałem wynik jest spodziewany. wiem w pierwszym momencie się zgodziłem na plansze ale zobaczcie czy to jest plansza do gry w multi i żal wogóle nara

Dodano: 2009-06-24, 23:10
nawet prescot chciał bez no rush grać

Dodano: 2009-06-24, 23:11
lol żal xsonyx więcej ty nie wymyślaj turniejów.

Prescot - 24 Czerwiec 09, 21:14

Cytat:
:chcę bana: turniej w którym nie ma żadnych zasad zagrałem na mapie na której nigdy nie grałem wynik jest spodziewany. wiem w pierwszym momencie się zgodziłem na plansze ale zobaczcie czy to jest plansza do gry w multi i żal wogóle nara


Mapa bliskie spotkanie i nie grałeś na niej? Wątpię, pozatym jest zbalansowana, każdy ma takie same szanse, widziałem jak się budujesz więc nie gadaj że to wina mapy.

Cytat:
Dodano: 2009-06-24, 23:10
nawet prescot chciał bez no rush grać


Taa i co jeszcze wymyślisz?

davo - 24 Czerwiec 09, 21:15

moim zdaniem powinniśmy powtórzyć walkę na normalnej planszy do gry multiplayer ale co mi tam szcze na to ciepłym moczem

Dodano: 2009-06-24, 23:17
gówno prescot od <cenzura> jest zbalansowana i powinno się grać na mapie którą znają obaj gracze

Prescot - 24 Czerwiec 09, 21:21

Cytat:
powinno się grać na mapie którą znają obaj gracze


Dlatego proponowałeś tą na której ja nie grałem?

davo - 24 Czerwiec 09, 21:58

a ty tą na której ja nie grałem proste ! coś mi się wydaj że tak będzie prawie z każdą walką
Kamil - 25 Czerwiec 09, 01:06

Słownictwa użytego przez Ciebie Davo nawet nie będe komentował bo szkoda mojego pisania
Ale musze się zgodzić ze w turnieju z góry powinna być okreslona mapa dla kazdej z rund, k i pt


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group