StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Najlepsze, najśmieszniejsze odzywki naszych podwładnych

Baissa - 2 Lipiec 09, 14:43

Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 11:07


--------------------------------------------------------------------------------

Kiedy zobaczyłam jak zmieniono za moją zgodą nazwę tematu, myślałam, że chodzi o "odżywki".........

Aby inżynierowie mówili po arabsku, należy przed grą właczyc podboje Saladyna, kliknąc na taran, a potem włączyc grę, którą chcemy.Tu jest większośc komend, reszta na konkurencyjnych stronach polskich o Stronghol(nie wiwm czy wolno poda nazwę). Tu wyrażam uznanie dla Thompsona za "amżalach kumustajdu maulaj", gdyż tamtejsi przepisali arabskie słowa w angielskiej transkrypcji, gdyż zamiast cisnącego się na usta "Al chorudźu" dają Al Khoroojo. Pokemoniaste pismo atakuje czy jak? Oczywiście taran to al madakun, a wspomniane przez Thompsona amżalach to "mandżanik", arabska nazwa katapulty - możn się o tym dowiedziec z jakiejś książki o krucjatach.



Wystarczy kliknąć w "tu" na początku zdania "Tu jest większośc komend, reszta na konkurencyjnych stronach polskich o ...".

Edycja: jeśli mało widoczne to wybacz.

T-Rex - 2 Lipiec 09, 14:53

Wystarczy też kliknąć w mój link Baissa, żeby zobaczyć, że to coś innego - w tym linku nie jest o kopaniu fosy po arabsku, tylko dyskusja na starym forum SHK w której jeden z graczy (zapewne arab) tłumaczy wszystkie odzywki z arabskiego na angielski.
Black_Monk - 12 Lipiec 09, 22:43

Mnie rozśmieszyły cytaty jednostek:

"Odrobina pracy fizycznej jeszcze nikomu nie zaszkodziła" - Czarni mnisi
"Idę do domu napić się Herbatki" - kopacze (przecież herbaty w Europie jeszcze nie było (jak ktoś wyhandlował od Chińczyków to miał)
"wracamy... do dooomu" - Włócznicy
"Jesteśmy rycerzami jeśli tego jeszcze nie zauważyłeś" - Rycerze

Lord Radek I - 15 Lipiec 09, 17:58

Ja lubie teksty pałkarzy i kopaczy. Dobra też są :

"Sir , nie spałeś już od dwóch nocy"
"Może byś coś przekąsił , sir?"

cesarz matthew - 17 Lipiec 09, 09:41

najlepsze są odzywki pałkarzy
jankes1124 - 17 Lipiec 09, 10:00

Lord Radek I napisał/a:
"Sir , nie spałeś już od dwóch nocy"
"Może byś coś przekąsił , sir?"


No te są świetne... Nie wiedziałem nawet, że coś takiego jest. Aż tu w nocy przemówił głos...

Kokoju - 17 Lipiec 09, 18:12

Jeszcze są:
"Nie jesteś trochę zmęczony, sir?"
"Dawno nie odpoczywałeś, sir"

jankes1124 - 17 Lipiec 09, 21:26

Tego ostatniego nie słyszałem, a to pierwsze to dość często...

Dobre jest też powiedzonko jak kmiecie proszą nas o obniżenie podatków... Tak się trochę jąka, ale dokładnie nie wiem jak to leci...

Lord Smerf - 17 Lipiec 09, 22:14

A więc... eee... domagamy się... niższych podatków. Teraz... albo przynajmniej jakoś... niedługo.

O to chodzi?

Wojcisz - 18 Lipiec 09, 15:15

25 albo 24 grudnia jak włączasz Strongholda skryba mówi "Szczęśliwego Bożego Narodzenia Sir" czy coś w tym guście.
jankes1124 - 19 Lipiec 09, 13:16

Lord Smerf napisał/a:
A więc... eee... domagamy się... niższych podatków. Teraz... albo przynajmniej jakoś... niedługo.


Jakoś tak to leciało... To co mówi Wojcisz tez jest prawdą :)

Wojcisz - 22 Lipiec 09, 12:00

Na naszej stronie są napisane te teksty o Bożym Narodzeniu i o tym czy gracz jest zmęczony:Link
Grzesiek313 - 22 Lipiec 09, 23:58

Wojcisz, w Boże narodzenie jak grałem , To Wąż mi życzył Wesołych Świąt ! :D
mate118 - 26 Lipiec 09, 15:04

Mi to się podobają teksty błagalne szczura... Myślę sobię... że... eeee... tak... eeee.... powinno być, czyż nie???
Dobre mają kusznicy, włócznicy, a pałkarze są trochę niemili... :-D

Maciek - 5 Listopad 09, 15:35

Wąż nie ma żadnego tekstu o świętach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group