StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Najlepsze, najśmieszniejsze odzywki naszych podwładnych

jankes1124 - 9 Czerwiec 09, 15:05

Lord_Szajbus napisał/a:
gości z wiekierą


Tak zwani "Pałkarze"

xSoNyx - 12 Czerwiec 09, 21:58

Z tego co się orientuje to te odzywki są w jakimś folderze :P w formacie mp3 w SH1 można by po prostu podmienic jakąś odzywkę np. włócznika i wstawic coś smiesznego:)
jankes1124 - 13 Czerwiec 09, 08:14

Albo samemu się nagrać i podłożyć...
xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 08:58

najlepiej to wstawić przemowę busha gdy zaznaczamy króla;D xD "wOjna to nie jest rozwiązanie"
Templariusz - 13 Czerwiec 09, 15:32

No to może jeszcze jakieś przemówienia Hitlera czy Stalina xD.
thompson - 20 Czerwiec 09, 11:54

zrobiłem taki numer że w SH:C podłożyłem muze pod niektóre wypowiedzi. Ostrzegam od razu - nie próbujcie. Nie otwiera gry i natychmiast z niej wywala, nie pomogło nawet ponowne wstawienie poprzednich dźwiękow. pomógł reinstal.
Maciek - 20 Czerwiec 09, 12:10

Bo muza to nie jest w formacie mp3 a odzywki tak.
thompson - 20 Czerwiec 09, 15:57

no właśnie było .mp3, ale wydaje mi się że chodzi tu o jakąś tolerancje co do długości pliku.
T-Rex - 20 Czerwiec 09, 18:26

Można wszystko pozmieniać i nic się nie będzie działo... głosy botów na własne (za pomocą spider player) , przezwiska w grze ( fx/speech/insult 1-20 -PPM-record - działa w XP) - ale to chyba inny temat... :-P
Templariusz - 22 Czerwiec 09, 15:17

Świetny jest również tekst pałkarzy jak wydamy im rozkaz ataku na wrogą jednostkę. "Nawet się nie zorientują, że już są sztywni".
Mixer - 22 Czerwiec 09, 15:20

"Panie nie mogę przecież walczyć drabiną!" - Drabiniarz
Maciek - 22 Czerwiec 09, 16:07

"Przysmażyć ich, przysmażyć!" inżynier z wrzącym olejem. " Tatatak sir!" drabiniaż.
Percival - 22 Czerwiec 09, 18:41

"Próbowałeś kiedyś kopać w takim ubranku ?!" - zbrojni, jak każemy im kopać fosę.
thompson - 22 Czerwiec 09, 19:17

"ilu naraz moge nadziać na swą pike"? - pikinier, gdy rozkazuje atakować.

Ciekawostka - to nie piki lecz halabardy. piki to długie włócznie stosowane w szyku obronnym przeciw konnicy. Jednosta ta powinna się nazywać halabardnik.

xSoNyx - 22 Czerwiec 09, 19:21

Halabarda dwuręczna broń drzewcowa, która zdobyła popularność między wiekiem XIV a wiekiem XV.

Piki były w powszechnym użytku od czasów średniowiecza aż do XVII wieku.

teraz już wiesz dlaczego:p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group