StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - [jednostki] Wieża Oblężnicza

Maciek - 25 Kwiecień 09, 08:06
Temat postu: [jednostki] Wieża Oblężnicza
Witam i pozdrawiam! Podobno na dużą wieżę oblężniczą da się na szczyt wstawić łuczników/kuszników i ja mam takie pytanie. To pytanie byłó poruszane na starym forum. Jak wstawić te jednostki strzelające na tą wieże? Z góry dzięki i pozdro dla przeglądających temat.
Driller - 25 Kwiecień 09, 09:45

Nigdy tego nie próbowałem, ale zgaduję, że to jest tak samo jak z katapultami prawie. Jeśli można wieżę podstawić pod swój mur, to robisz coś takiego: Wysyłasz np. kuszników (są powolni, więc będzie łatwiej) na mur przy zamkniętych bramach tak, aby tylko wieża była wejściem, i i jak już będą na wieży to kasujesz kawałek muru. Myślę, że to o takie coś chodzi, chociaż nigdy tego nie próbowałem.
sir Ryszard - 23 Czerwiec 09, 14:35

Witam też mam problem z dużą wieżą oblężniczą próbowałem wszystkich sposobów jak wejść i żaden nie wypalił myślę że te wieże to kompletna klapa twórców gry
xSoNyx - 23 Czerwiec 09, 14:59

A tego czasem się nie da tylko w legendach?? ale jak już coś to proponuje Postawic wieżę złapac luczników i rozkazac im wejśc na wieżę ale w 2 nie sprawdzalem tylko w legendach:p
Kokoju - 23 Czerwiec 09, 17:34

Aby wejść na wieżę trzeba najpierw ją na mury dać :E.
jankes1124 - 24 Czerwiec 09, 08:34

No jak każdą wieżę lol
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 11:18

Tutaj chodzi o to jak umieścić łuczników/kuszników na dużej wieży oblężniczej 8-)
xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 11:19

Otóż tak w tej STRONGHOLD 2 NIE DA SIĘ umiesic lucznikow na wiezy oblezniczej taka mozliwosc jest tylko w STRONGHOLD LEGENDS;p wiem bo gram mam i moj tata :D jak gra to ustawia lucznikow na wiezy oblezniczej w lEGENDACH i potem atakuje;p
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 11:26

W stronghold 2 też się da poczytaj sobie na innych stronach lub w instrukcji do stronghold 2
Przemas lr - 24 Czerwiec 09, 11:54

U mnie w instrukcji pisze, że się da
xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 13:24

Jest to błąd autorów :p ... albo po prostu cenega źle przetłumaczyła znając ich;D PONIEWAŻ NIE DA SIĘ
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 14:18

To nie może być błąd bo na screenach jest pokazane jak łucznicy są na więzy oblężniczej i jak masz patch 1.3.1 to jest gdy gra się wczytuje jak łucznicy strzelają z wieży oblężniczej
ponceriusz - 24 Czerwiec 09, 16:54

A komuś z forum to się w ogóle udało? Zdaje mi się, że nie, ale może to możliwe.
xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 17:12

Ta tylko ze jak sie gra wczytuje to jest to tylko zwykly obraz;p wiec wiesz... Na screenie jak sie laduje gra w Crusaderze jest grafika 3D;D ale niestety w grze jest 2D xD
ponceriusz - 24 Czerwiec 09, 17:29

No to czemu w instrukcji tak piszę?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group