StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - [przeciwnicy] Najtrudniejszy przeciwnik

Tages - 14 Kwiecień 09, 17:33
Temat postu: [przeciwnicy] Najtrudniejszy przeciwnik
Tutaj piszemy o przeciwnikach. Dla mnie trudny jest Byk
Przemas lr - 14 Kwiecień 09, 17:40

Dla mnie najtrudniejszym a zarazem najlepszym jest William i Barclay. William ma dobrą taktykę, a Barclay najlepsze jednostki
Maciek - 14 Kwiecień 09, 19:19

Bull?? Bull jest słaby on ma drewniany zamek a szkoli tylko włuczników, pałkarzy i kuszników. Łatwo go zdjąć bo na dodatek chodzi do kościoła. A żeby nie robić spamu natrudniejszy jest Edwin a najsłabszy Barclay:P. Yyyy... pomieszało mi się Edwin najsłabszy robi duży zamek ale słabe jednostki. Według mnie:
1. Barclay
2. William
3.król/królowa
4. Ten no... co dostaje od kuszy Lorda Barcleya w 11 misji.
5.Bull
6.Biskup
7.Edwin
Nie wiem czy wszystkich opisałem ale chyba tak.

R4mzes - 14 Kwiecień 09, 19:54

Wszyscy przeciwnicy komputerowi są słabi :)
Maciek - 15 Kwiecień 09, 12:51

Święta Racja:).
speeder11 - 16 Kwiecień 09, 16:02

Ja myślę, że Olaf i Byk są najlepsi... dlaczego? Dlatego, że ciągle atakują i dobrze rozwijają się na ustawionym "yy.. zapomnialem jak to sie nazywa ;p no ten, co sie ma najmniej kasy". Także król i królowa się na tym rozwijają dość dobrze. William i Barclay owszem, są dobrzy, ale tylko jak sie ustawi na więcej kasy. Jak się ustawi na najmniej to wogóle się nie rozwijają, bull, olaf i król, królowa rozwalają ich bez problemu w pare minut.
Kita - 17 Kwiecień 09, 01:19

Król dla mnie jest średni, bo nigdy nie atakuje, jednak lubię jego pikinierów :D

Jeśli chodzi o najlepszych lordów to Królowa oraz Barclay. Dlaczego?

Królowa, szybko się rozbudowuje, od razu zalewa nas zbrojnymi i konnymi łucznikami, grając od "włościanina" sprawia spore problemy (jej zbrojni vs nasi włócznicy ^^ )

Barclay mimo że się rozbudowuje bardzo wolno, to jego atak zazwyczaj kończy sprawę (przynajmniej u botów), 7 idealnie wyszkolonych rycerzy potrafi skutecznie przełamać prawie każdy opór, chyba że balistami się celuje tak by "zrzucić" ich na drzewa czy inną przeszkodę (dobry cheat nie jest zły :P )

Maciek - 17 Kwiecień 09, 14:36

speeder11, i co z tego że szybko atakują. Weźmy takiego Edwina puszcza szybkie ataki i nie przestaje a i tak jest słaby. Nie zależy od szybkości rozbudowania lub ataków ważna jest siła i liczebność tego wojska co nas atakuje a ty tu za przeproszeniem pie*******
że szybko atakują.

Driller - 17 Kwiecień 09, 15:27

To, że szybko atakują fakt, nie znaczy o sile przeciwnika. Ale jeśli jeden się rozbudowuje o wiele wolniej od drugiego to działa to tylko i wyłącznie na jego niekorzyść. Nie będę komentował lordów bo nie grałem długo w tą Twierdzę.
sir Ryszard - 23 Czerwiec 09, 14:42

Moja odpowiedź jest taka od najsilniejszego do najsłabszego
1 sir William zawsze mam z nim trudności
2 Barcklay rekrutuje dużo ludzi
3 Król/królowa nawet nieźli szczególnie królowa
4. Jastrząb nawet niezły jak da mu się cholernie dużo kasy
5 Byk dość szybko atakuje
6 sir Gray nie wiem praktycznie co on robi oprócz siedzenia w zamku
7 biskup nawet niezły kiedy się rozwinie robi dość dobre jednostki
8 Olaf żenada sami berserkerzy noi łucznicy
9 Edwin kopia szczura z twierdzy 1 i crusader

Mam nadzieje że o nikim nie zapomniałem napisać

Filips1988 - 5 Sierpień 09, 00:34

wszyscy są łatwi ale trudniejszymi do pokonania są Królowa, Barklay i w sumie William nie jest taki prosty z spośród kompów

P.S wiem że stary temat ale lubię się udzielać :)

Hunter - 5 Sierpień 09, 11:23

Ja niegrałem w 2 ale myślę że najtrudniejsi przeciwnicy to William i Barclay.



P.S. No to jest nas dwóch,Filips :mrgreen: .

Kubala - 24 Wrzesień 09, 07:04

Według mnie najsłabszy jest Edwin. Jednak każdy, jest w jakiś sposób trudny. Na każdego trzeba mieć taktykę :-P

[ Dodano: 24 Wrzesień 09, 07:06 ]
Wogóle, to wszyscy zapominacie o LADY SERENIE!

Przemas lr - 24 Wrzesień 09, 07:57

Lady Serena jest słaba, Edwin by ją położył...
safeway - 26 Wrzesień 09, 13:27

Zależy też od mapy, np w Korei wszyscy komputerowi przeciwnicy są słabi (w trybie królotwórcy oczywiście)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group