StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Granie kolegów ze szkoly w strongholda: SH, SH:C, SH2, SH:L

qba124 - 23 Grudzień 09, 18:21

W mojej szkole gram ja sam. Pół roku temu kumpel grał ale mu się znudziło.
Fryzjer - 3 Styczeń 10, 13:44

Czasami się zdarzą u mnie ,,gracze", ale zwykle na tydzień lub dwa :/ . Generalnie gram sam, inni wolą głupawe CSy czy tibie :( .
tusilos - 17 Styczeń 10, 14:58

U mnie w klasie tylko ja :P A w szkole całej to nie wiem.


Tibie? Ultima Online 10x lepsza!!!

ImpPoland - 6 Kwiecień 10, 14:26

U mnie w klasie 2 gra i 2 grało, czyli łącznie 4 i ja 5, grałem 3 razy z kumplem i zawsze wygrałem w deluxe, bo krzyżowiec mu nie działa. Łącznie w szkole to z 11 albo więcej bo tych z podstawowki średnio znam. Ale przez internet tylko ja, i najlepiej w szkole gram ;p
olowek - 6 Kwiecień 10, 15:56

No w klasie to gram sam, w szkole nie wiem, ale prawdopodobnie nikt ;)
Alexander I - 6 Kwiecień 10, 15:58

W klasie to gam sam, w szkole nie jestem pewny ale chyba nikt :-D
Lord Smerf - 6 Kwiecień 10, 16:09

Teraz w mojej klasie nikt nie gra, aczkolwiek kilka osób miało w przeszłości styczność z tą grą.
gign2 - 1 Maj 10, 22:01

u mnie w sql Tylko ja gram i kolega kiedys gral w SH1 (przeszedl kampanie z kodami i mu sie znudzilo:P),w sql nikogo nie znam kto by gral i wlasnie lekka lipa, nie ma z kim pograc
Xeno - 2 Maj 10, 08:45

U mnie w budzie gra mój kolega z klasy i jest nawet niezły, ale ciężko jest go namówić na grę multi. Woli sobie w CS'a pograć. Ja jakoś nigdy nie mogłem trafić z upodobaniami do gier podobnymi do moich kumpli. Czy to podstawówka czy gimnazjum ;p
Fryzjer - 2 Maj 10, 09:54

Czasami się zastanawiam, skąd ci gracze się biorą? Przecież w realu nie spotkałem chyba żadnego PRAWDZIWEGO playera w Stronghold, HoM&M czy Tzara. Skoro więc wszyscy mówią, iż nie znają graczy SH z prawdziwego świata, to może gramy i rozmawiamy teraz z kosmitami? :)
Xeno - 2 Maj 10, 09:57

Jak pójdę do średniej szkoły to wam napisze, czy tam są jacyś prawdziwi playerzy.
Drizzt - 3 Maj 10, 15:22

Jeśli chodzi o Stronghold to w mojej klasie grało w niego 3 osoby :)
Jeden prawdziwy player. Ja bym siebie jeszcze nawet nie określił :)

gign2 - 3 Maj 10, 16:34

ja to mieszkam w malym miescie obok torunia to ja sie nie dziwie ze nikt nie gra tak szczerze :P , ja SH1 i SC poznalem w demo :D , Xeno u mnie bylo podobnie czy to podstawowka czy gim to nikt nie gral :P , Fryzjer jestes kosmita ze Śląska xD? jak sie pogra z kumplem czy z jakims krewnym to jakos tak ciekawiej niz z obcą osobą wedlug mnie
Xeno - 3 Maj 10, 17:50

Nie czepiaj się fryzjera, bo on jak zagra multi w coś to jest święto. A prawdziwi playerzy to nie tacy jak ty myślisz Drizzt, że w grają w shc najlepiej tylko tacy co latami mogą tłuc w tę grę i im się nie nudzi.
gign2 - 3 Maj 10, 23:06

A czy ja sie go czepiam ? spytalem poprostu czy jest kosmitą ze Śląska :P to bylo takie pytanie retoryczne, zreszta ja do fryzjera nic nie mam. I nie biore siebie za prawdziwego playera bo ja nie jestem nawet dobry w grze :P . Nawet nie mialem okazji zagrać na MP i zapewne jakbym zagral to bym grał jak Beginner albo gorzej :D (zreszta tłuke w SH i SC z przerwami bo z czasem sie nudzilo), co innego boty co innego gracze ;) , jak chcesz Xeno mozemy sprobowac 4fun, i tak jak powiedziales do prawdziwego playera duzo mi brakuje :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group