StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - Ocena Legends'a

KeNNy` - 31 Lipiec 09, 19:16

Witam, Legends postawię 4, ze względu na trzy kampanie i dobrą fabułę. Ta cześć serii jest lepsza od dwójeczki, choćby grafiką, jest lepiej dopracowana ale niestety, trochę trudno oswoić się z klimatem, aczkolwiek, człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.
Oczywiście grę polecam.
Pozdrawiam.

Lord Smerf - 31 Lipiec 09, 21:04

Jak widać po wynikach, większość graczy ocenia tą grę na lepszą od SH2. Ja też to o tym myślę, kampania w SH2 była banalna, moim zdaniem ta z SHL jest lepsza(dużo mieszają te wszystkie stwory). Usunięto odpadki, szczury i złodzieje, czyli elementy gry ze SH2 nie zachęcające do spędzania godzin przed ekranem komputera. Magia nie jest znowu taka zła.
KeNNy` - 1 Sierpień 09, 13:04

Szczerze mówiąc, po przeczytaniu większości postów na temat Stronghold:L, jestem zdziwiony że większość graczy uważa Stronghold 2 za gorsze. Czytałem dużo o tym, że Stronghold to gra średniowieczna i FireFly nie powinno dodawać tego typu rzeczy. Ja tak nie uważam.
Lord Smerf - 1 Sierpień 09, 13:06

Tu chodzi o grywalność ;-) . Niektóre rzeczy w Stronghold 2 mogą przeszkadzać w grze.
Przemas lr - 1 Sierpień 09, 21:49

KeNNy` napisał/a:
Szczerze mówiąc, po przeczytaniu większości postów na temat Stronghold:L, jestem zdziwiony że większość graczy uważa Stronghold 2 za gorsze. Czytałem dużo o tym, że Stronghold to gra średniowieczna i FireFly nie powinno dodawać tego typu rzeczy. Ja tak nie uważam.

Zgadzam się z tobą. S:L psuję reputacje całej serii

Lord Smerf - 1 Sierpień 09, 21:52

Grałeś w ogóle?

Reputację może nawet psuć, ważne, by było grywalne. Co prawda wolałbym bardziej dopracowanego Krzyżowca(nawet 2D), ale gra nie jest wcale taka beznadziejna.

Przemas lr - 1 Sierpień 09, 21:55

Ale czy w średniowieczu był chociaż smok? Mały smok? Nie, więc Firefly odbiło...
Lord Smerf - 1 Sierpień 09, 21:58

A był w średniowieczu chociaż Szczur, Diuk de Puce? Czyli Firefly odbiło?
Przemas lr - 1 Sierpień 09, 22:00

To są postacie fikcyjne. A smoki istniały naprawde (ale nie za czasów średniowiecza)
Lord Smerf - 1 Sierpień 09, 22:04

Smoki istniały naprawdę? Jest coś, o czym nie wiemy?
Przemas lr - 2 Sierpień 09, 07:01

http://niewyjasnione.blog...,2,ID23187517,n
Lord Smerf - 2 Sierpień 09, 09:13

1.Skąd masz w takim razie dowód, że nie było smoków w średniowieczu? Przecież nie pojawiły się ot, tak sobie.
2.Nie sądzę, aby relacje tych osób były prawdziwe, ja na przykład nie widziałem takich newsów w wiadomościach, gdzie mówią nawet o czymś takim jak UFO.

Przeczytałem tylko część tekstu, więc mogę wszystkiego nie wiedzieć.

KeNNy` - 2 Sierpień 09, 10:09

Lekko offtopujecie.
Lord Smerf - 2 Sierpień 09, 10:13

Ale lekko, bo to jest o prawdziwości jednostek z Legendsa.

Tak w ogóle to ciekawe są te trofea.

KeNNy` - 2 Sierpień 09, 10:18

Tak, spisałem sobie je do zeszytu i powoli odblokowywałem, niestety nie udało mi się odblokować wszystkich, ale przyznam że najprzyjemniej odblokowywało się te na Multiplayerze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group