StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - Ocena Legends'a

Przemas lr - 2 Kwiecień 09, 18:35
Temat postu: Ocena Legends'a
Oceniamy tą grę w skali 1-6. Dla mnie 1, kompletny nie wypał.
Driller - 2 Kwiecień 09, 18:45

Według tych opisów to 1 mogą dawać tylko ci, którzy nawet nie grali w tą grę :] Na 2 już jest wymagane 5 minut gry ;-)
Za dużo tematów trochę robisz :P Przynajmniej tak mi się wydaje.

cesarz matthew - 5 Kwiecień 09, 18:39

0 xD ja daje 1
Kamil - 5 Kwiecień 09, 23:48

Ja zagłosowałem na 4

Początkowo też mi się to nie podobała ta gra ale się do niej przekonałem :)

jacekJI - 6 Kwiecień 09, 10:42

Jak usłyszałem o smokach to buchnąłem śmiechem :lol: :lol: ale jak zagrałem to mi sie nawet spodobało.
Driller - 6 Kwiecień 09, 14:16

A to może jednak warto spróbować pograć w nią skoro takie opinie są :P Zobaczy się jeszcze :)
Threeth - 7 Kwiecień 09, 18:30

Przebija sh2 (4)
Nice Friend - 3 Maj 09, 11:31

Dałem 2 nie lubię rzeczy fantasy w grach.
Kamil - 3 Maj 09, 14:42

Driller napisał/a:
A to może jednak warto spróbować pograć w nią skoro takie opinie są :P Zobaczy się jeszcze :)


Warto :) , duzo osób jest początkowo zniechęconych do tej gry ze względu na działanie magii,smoków itd. ale gdy sie pogra troche w nią to może sie spodobac ;)

Nice Friend - 3 Maj 09, 14:43

Ja grałem 3 godziny i ją wyłączyłem...
Tunio1 - 3 Maj 09, 15:39

co tu mówić ktoś lubi fantasy a ktoś nie i nie ma o czym gadać zależy od gustu ja jeszcze nie grałem w legends ale chciałbym zobaczyć co to jest może by mi się spodobało
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 16:24

Wg mnie jest lepsza od stronghold 2 na pewno lepsza grafa
xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 18:51

Ta gra może i jest w klimatach FANTASY czego wielu ludzi nielubi ponieważ twierdza to twierdza a fantasy to już inną drogą powinno chodzic no ale w LEGENDACH co mnie bardzo ucieszyło zostało usunięte te odpadki szczury zlodzieje itp... wszystko co za przeproszeniem rozpierdala***** grę w STRONGHOLD 2 żeby przekonac się do tej gry trzeba porównac ją do SH2 legendy lepiej trzyma się graficznie ... jak i z wymaganiami sprzętowymi ta gra mniej mi się tnie niż 2 a przecież w legendach jest calkiem lepsza szata graficzna moim zdaniem i naładowana ta gra jest róznymi efektami specjalnymi:P...

Dlatego dam 5;) a SH2 ma u mnie 4:]

Piotrek - 29 Czerwiec 09, 09:52

ja ocenilem tą grę na 4 ... przebija definydywnie strongholda 2 :-P
Lord Radek I - 17 Lipiec 09, 17:47

Wybieram 4. Stronghold 2 jakoś mi się nie spodobał , Legends już tak ;]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group