StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Problem z grą przez gameranger oraz hamachi

Gorn456 - 3 Październik 18, 10:21
Temat postu: Problem z grą przez gameranger oraz hamachi
Witam, mój problem jest następujący:
Otóż próbowałem zagrać z kolegą przez gamerangera orz hamachi w krzyżowca HD jednak w obu tych przypadkah coś jest nie tak. Przy gamerangerze gdy już się łączymy to ten który dołączył do pokoju ma wieczne powiadomienie "Oczekiwanie na Gospodarza", pomimo że host już jest opcjach rozgrywki. Szukałem rozwiązania i podobno jest problem kursywy w nazwie gracza lub innej wersji. No i tu jest problem ponieważ nie wiem jak wyłączyć tą kursywę a wersje mamy tą samą, nawet instalowana gra z tej samej płyty (na płycie wersja 1.0 ale pobraliśmy z tej samej strony patch 1.4 z HD i Extreme). No i pomimo tego w GR i tak pokazuje się taki czarny znacznik w roomie przy nicku gracza.

Jeśli chodzi o hamachi to ja nie mogę znaleźć sesji kolegi pomimo dobrego IP, a gdy ja hostuję to widzi Moją sesję jednak gdy próbuje dołączyć gra mu się crashuje.
Proszę o pomoc! Z góry dziękuje.

P.S Wiem że pojawiło się kilka takich wątków lecz żaden w pełni nie odpowiedział na te pytania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group