StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [porównanie] Jakim Władcą najlepiej wam się gra ?

Zawisza Czarny - 21 Luty 09, 10:36
Temat postu: [porównanie] Jakim Władcą najlepiej wam się gra ?
Mi się najlepiej grało Vladem Draculą . Miał najprzydatniejsze jednostki i swoisty klimacik :)
speeder11 - 21 Luty 09, 13:10

Mi Dietrichem ;)
Markiz93 - 22 Luty 09, 08:11

Mi najbardziej się podoba król Artur: wyjątkowo oddaje klimat serii, mniej magii więcej miecza.
Threeth - 23 Luty 09, 13:02

Ja tam lubiłem grac Dietrichem i królem Arturem :D
Odyn - 23 Luty 09, 13:25

Ja najbardziej lubiłem grać królem Arturem. Fajnie wygląda wataha rycerzy okrągłego stołu, którzy dodatkowo mają bardzo przydatne umiejętności :)
davo - 23 Luty 09, 14:46

Dietrich!!! bo są tam olbrzymy to najlepsza jednostka w grze
speeder11 - 28 Marzec 09, 13:36

Najlepszy jest smok ^^

Ale wracając do tematu, najprzydatniejsze jednostki ma Dracula, szczególnie Creepery i te co przeskakują przez mur ;p Ale ja jakoś nie mogę się do Draculi przekonać... Ale co prawda to prawda, olbrzymy są bardzo przydatne, lubię nimi blokować przejścia (mosty, wąskie wąwozy etc.)

Kamil - 7 Kwiecień 09, 21:11

Ja najbardziej lubie grac zamkiem lodowym(Dietrich) ;] , mają bardzo ciekawe jednostki jak np. giganci

:D

PS : Zagrałby ktoś przez neta??

Lord Adam II - 24 Maj 09, 12:46

Wg. mnie to najfajniejszy jest Artur Ma zróżnicowane jednostki specjalne.
Maciek - 24 Maj 09, 16:04

Mi się najbardziej grało Dietrichem.
sir Ryszard - 24 Czerwiec 09, 17:31

Mnie się najlepiej grało tak:

1. Król Artur podoba mi się jego odwaga noi że ma normalne jednostki oprócz smoka i rycerzy OS
i bez tych cholernych rzeczy fantasy ( lubie fantasy ale nie w twierdzy)
2. Dietrich nawet fajnie się nim gra ale ma tyle rzeczy fantasy że żygać się chce
3. Vlad Dracula kompletny de*il jego jednostki są niezłe ale te smoki w klatkach są do du*y

Jeśli kogoś obraziłem to już jego sprawa

xSoNyx - 24 Czerwiec 09, 19:47

Kamilsoon napisał/a:
Ja najbardziej lubie grac zamkiem lodowym(Dietrich) ;] , mają bardzo ciekawe jednostki jak np. giganci

:D

PS : Zagrałby ktoś przez neta??

Ja chętnie:)

żebynie było off topu to mi się podoba gra Vladem Draculą;p ze względu na ciekawe jednostki
typu ogniste nietoperze:D potrafia zrobic niezle balaganu w zamku przeciwnika;p

Lord Radek I - 15 Lipiec 09, 12:04

Oczywiście , że Dietrich ;] Jego Olbrzymy są doskanałe , krasnale też są fajne xD
Maciek - 15 Lipiec 09, 12:10

Zmieniam zdanie. Wole Artura, dlatego że umiera z honorem oddając miecz Excalibur Lancelotowi, wypowiadając piękne angielskie słowa. A przy jego śmierci klimatyczna muzaka, te górki tam dalej obrosnięte trawą. Ładnie wygląda filmik kiedy Bóg odbiera ostatnie tchnienie Arturowi. Że też twórcy takie coś wymyślili.
Lord Smerf - 31 Lipiec 09, 21:12

Siły zła mają najprzydatniejsze przy oblężeniu moce, dlatego też najczęściej wybieram Vlada. Creepery w połączeniu z smokiem, demonami, nietoperzami oraz wilkołakami są nie do zastąpienia przy obleganiu zamku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group