StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Na poważnie - Wybory parlamentarne 2015

CebulakV1 - 7 Październik 15, 00:26

Krul o tym czy warto trolowac różne fora
https://www.youtube.com/w...3Qs&app=desktop
Krul o nowoczesnych anigelkach
https://www.youtube.com/watch?v=yrVyV7D2jAE

Jeszcze gdzieś widziałem jak Krul opowiadał kawał czym się różni pedofil od pedagoga ale nie umiem tego znaleźć.

Banshee - 8 Październik 15, 20:34

Jeszcze był o prawicowych kociętach.

https://www.youtube.com/watch?v=7SE2Xg-mtFU

CebulakV1 - 8 Październik 15, 23:15

Za niecałe 3 tyg wybory więc pokusze sie o mój typ :D w %

Pis 35
Po 15
Zjednoczone Lewaki 10
Partia Krula Ponad 10
Kuki 10
Psl 5
Swetru 5

Banshee - 9 Październik 15, 15:13

Pis 35%
PO 20%
Kukiz 15%
Lewaki 10%
Ryszard Swetru 10%
KORWiN 5%
PSL 5%

DarnokOk - 10 Październik 15, 12:38

A to też się pobawię:
PiS 43%
PO 32%
Zjednoczona Lewica 7%
KORWiN 4%
Kukiz'15 4%
Nowoczesna 4%
PSL 3%
Inne: rozłożone 3%

Wrócimy do tych postów po wyborach, żeby zobaczyć, kto obstawił najbliżej prawdy. XD

Banshee - 10 Październik 15, 14:35

Nie daj boże żeby tylko lewactwo do sejmu weszlo.
CebulakV1 - 10 Październik 15, 18:01

Niestety wydaje mi się ze lewaki wejdo :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
A co do pana swetru to bardzo dziwne to się wszystko mi wydaje, nikt o nim nic nie wie albo nawet nie wie ze ktos taki w ogole istnieje , na ich spotkania przychodzo 2-3 osoby a w kazdym sondazu ma ponad 5%

Długo zastanawiałem się na kogos zagłosowac i juz wiem , zdecydowało to zdjęcie :lol:


Banshee - 11 Październik 15, 18:39

Podobno na pana swetru przeznaczono więcej czasu antenowego niż na PO i PiS razem wzięte.
Przy nim to nawet PO jest objęte ścisłym embargiem informacyjnym .

Grzechu z Shotgunem


Erek - 12 Październik 15, 18:41

Pis 35%
PO 20%
Ryszard Swetru 15%
Lewaki 10%
KORWiN 8%
Kukiz 7%
PSL 5%

Coś koło tego będzie :D

Banshee - 12 Październik 15, 20:17

Nie wiem dlaczego nowoczesna miałaby mieć aż 15% a korwin wiecej niz kukiz .
Siwy - 12 Październik 15, 20:49

Cytat:
Nie wiem dlaczego nowoczesna miałaby mieć aż 15% a korwin wiecej niz kukiz .


Bo KORWiN ma konkretny program i spójne ideowo listy, a Kukiz to taka zbieranina od prawa do lewa ;) .

Erek - 13 Październik 15, 14:43

Rzeczywiście może z nowoczesną przesadziłem, ale nie uważam, żebym się mylił w sprawie większego wyniku Korwina niż Kukiza ;)
Bordinio - 13 Październik 15, 15:43

Przecież Kukiz pokazał strategię, która teoretycznie jest programem :) Jest jakiś sondaż TNS'u, jeszcze ciepły, który wieszczy 3 partie w sejmie: PiS, po i Kukiz (6%). [ xD ]

Obstawiam, że Korwin będzie na granicy progu.

Nowoczesna wg mnie nie wejdzie do sejmu bo i po co ? W ogóle sytuacja tych mniejszych partii jest opłakana i zaczynają robić kabaret. Z jednej strony dobrze, że dwa ideowo odmienne ugrupowania mogłyby współpracować ( PiS-ZSL ( oferta padała przez chwilę z ust Nowackiej ) ). Z drugiej strony źle, bo to tylko pokazuje, że mają za nic swoje ideały, a idą, żeby się tylko zaczepić.

Piechociński mnie rozwalił, bo powtórzył swoją stałą śpiewkę, że liczy na 10-15% i zamierza stworzyć przestrzeń do pojednania oraz utworzenia ogólno-partyjnego sojuszu. Bardzo miło coś takiego słyszeć, tyle że nie przy obecnym składzie parlamentarnym z Piechocińskim na czele. ( ci ludzie nie wiedzą, co to dobro Polski i obywateli, a już na pewno nie potrafiliby razem współpracować )


Co do PO, to ja się dziwię, że jest beton, który będzie na to dziadostwo głosował. Cały czas K. straszy PiSem. Jak PiS wspomina o aferze podsłuchowej, to ona mówi, że widocznie PiS nie ma nic ciekawego do powiedzenia już w sferze pomysłów na Polskę itp. I to mówi ktoś, kto ma stałą gadkę typu PiS to zło. W ogóle to zachowuje się jak Komorowski u schyłku swojej nędznej kariery. Ośmiesza się tylko i jest wysoce niekompetentna.

PiS za to już podobnie na mnie działa jak PO. Ciągle widzę tą smutną twarz Szydło i słyszę jej jednostajny, usypiający ton głosu. Faktycznie zachowuje się, jakby myślał za nią Kaczyński. Idealnie się wpasował ostatnio Macierewicz, który nie mógł poczekać do zakończenia wyborów.

Jak widać, wszystko to dno, czyli po staremu.

CebulakV1 - 13 Październik 15, 18:24

Przecież Krul zmoblizuje swoich kuców i będzie miał spokojnie ponad ,10 Kukiz podobnie, nie należy wierzyć w sondaże, jedynie PSL moze nie wejsc
Banshee - 13 Październik 15, 18:50

Tylko, że w odróżnieniu od Kopacz to Kaczynski mówi mało a dobrze, postanowił nie narażać się zbędnymi komentarzami na każdy temat i jakby z ukrycia powoli ale konsekwentnie masakruje PO.Z kolei Szydło ciągle mówi jedno i to samo i szczerze mówiąc jak jej słucham to zniechęcam się do PiS'u.
Antek Macierewicz to ogólnie niezły wariat ale też nie głupi.

Gdybym miał wybierać między PiS a PO na pewno wybrałbym partię Jarka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group