StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader 2 - Brakujący plik wykonywalny

kowi129 - 20 Sierpień 15, 17:42
Temat postu: Brakujący plik wykonywalny
Witam !
Mam problem związany z grą Stronghold Crusader II.
Otóż zainstalowałem grę i zaktualizowałem ją lecz po uruchomieniu jej wyskakuje mi zawiadomienie (brakujący plik wykonywalny). Z tym problemem nie mogę się uporać próbowałem wszystkiego min. odinstalowanie gry i steam'a i nic nie pomogło. Próbowałem też sposobu na usunięcie pliku appcache z folderu steam.

Proszę o szybką odpowiedz !
Z góry dziękuje :)

Mesharsky - 21 Sierpień 15, 14:15

Jak masz grę na steamie wejdź w bibliotekę kliknij na nią prawym przyciskiem myszy , ustawienia i tam w jakiejś zakładce powinno być Sprawdź spójność plików i poczekaj aż się zakończy ;)
kowi129 - 21 Sierpień 15, 16:16

Zrobiłem tak i zweryfikowało mi 1 błąd więc, zaczęła się aktualizacja i po 10 sekundach przerywa się i pisze (aktualizacja przerwana)

HELP :( !

[ Dodano: 22 Sierpień 15, 13:34 ]
Problem został rozwiązany. Usunąłem Program anty-wirusa, usunąłem całego SC2 ze steam'a a następnie go zainstalowałem i zaktualizowałem. Uruchomiłem SC2 i wyskoczyło zawiadomienie (Brakujący plik Wykonywalny), więc sprawdziłem spójność plików. Zweryfikowało jeden plik po czym zaczęła się aktualizacja która trwała 10 sekund. Wszystko pomyślnie się udało uruchomiłem i działa.

Pisze to aby osoby które będą miały ten problem mogły by go szybko rozwiązać.

:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group