StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Kiedy zagraliście pierwszy raz w Twierdzę?

kapifili - 12 Sierpień 14, 20:34
Temat postu: Kiedy zagraliście pierwszy raz w Twierdzę?
Kiedy graliście pierwszy raz w którąkolwiek część z serii Twierdza? Ja gram od bodajże 2004 r. czyli 10 lat temu. A wy? Piszcie w komentarzach, która część była Waszą pierwszą, gdzie i kiedy w nią zagraliście. ;)
HrabiaDrako - 9 Wrzesień 14, 11:46

W którym roku dokładnie nie pamiętam,pamiętam tylko tyle że była to moja pierwsza gra na PC.;)
Erek - 9 Wrzesień 14, 16:08

Zawsze, jak mój brat grał w Krzyżowca, to ja chętnie oglądałem. Bardzo mi się spodobała ta gra, więc sam zagrałem, kiedy miałem 4 lata (2004 r.) oczywiście nie miałem zbyt dużych trudności, bo wiedziałem, co trzeba zbudować itd. chociaż nie wybierałem wybitnych przeciwników - zwykle 4 vs 4 na mapie przedzielonej na pół rzeką i robiłem sobie powoli ładne zameczki, a moi sojusznicy (zawsze wybierałem Filipa, bo robił ciekawy zamek i koniki :D ) mnie bronili. Z czasem sam pokonywałem wroga, ale Saladyn był dla mnie nie do pokonania. :P
Adams69 - 19 Listopad 14, 20:37

W 2008 roku pograłem tydzień w twierdze 1 później trochę twierdze krzyżowiec 1 i przestałem. Tak 2 miechy przed premiera krzyżowca II powróciłem.
Damian - 15 Marzec 15, 16:12

Kilka lat temu koleżanka miała pierwszą cześć tej gry. Pożyczyłem od niej i tak to się zaczęło. 2 lata później w czasopiśmie "Gry" była dołączana gra Twierdza Krzyżowiec. Gram w Krzyżowca do dziś. Niedawno bo chyba 1-2 miesiące temu kupiłem na Steamie Krzyżowca II.
Mathew Steel - 21 Październik 15, 23:10

ja zacząłem jak miałem 8 lat :) a mam 17 :D

S.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group