StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Czy The Stronghold Collection (Na Steam) będzie po polsku?

shader301202 - 16 Kwiecień 14, 11:33
Temat postu: Czy The Stronghold Collection (Na Steam) będzie po polsku?
Mam zamiar kupić The Stronghold Collection na Steam. I czy te gry będą po polsku?
Odyn - 17 Kwiecień 14, 18:23

Nie sądzę, żeby były po polsku. Z opisu wynika, że do wyboru będzie Angielski, Niemiecki, Włoski i Hiszpański. Jednak do wszystkich gier powinieneś bez problemu zainstalować spolszczenia przez aktualizacje lub z pobierając pliki z naszej strony.
shader301202 - 18 Kwiecień 14, 15:53

Odyn napisał/a:
Nie sądzę, żeby były po polsku. Z opisu wynika, że do wyboru będzie Angielski, Niemiecki, Włoski i Hiszpański. Jednak do wszystkich gier powinieneś bez problemu zainstalować spolszczenia przez aktualizacje lub z pobierając pliki z naszej strony.

Mam nadzieje ,że Stronghold HD będzie po polsku (Można tą grę osobno kupić na Steam i tam pisze ,że ta gra będzie po polsku). Oby spolszczenia do gier kupionych na Steam działały... Kupił ktoś The Stronghold Collection na Steam? Można zainstalować spolszczenia?

Refus - 9 Maj 14, 22:00

Shader, mam kupionego strongholda zwykłego i mam polski, więc w collectionie pewnie też będzie, przynajmniej do tej gry.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group