StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - [problem techniczny] Gra nie działa

Seahwak - 30 Listopad 13, 17:40
Temat postu: [problem techniczny] Gra nie działa
Witam!
Niedawno kupiłem Twierdzę "Antologię". Musiałem wyjść z domu i niechcący wyłączyłem komputer. Po ponownym włączeniu gry nie działał dźwięk, ponadto usunęły mi się wszelkie postępy. Jak by tego było mało to po włączeniu jakiejkolwiek misji obraz wygląd tak jak na załaczniku. Reinstalacja ani restart kompa nic nie pomogły.

Maciek - 30 Listopad 13, 18:10

Uruchom jako administrator i w zgodności ze starszym systemem. Ewentualnie przywróć system do jakiegoś wcześniejszego momentu, np. przed pechowym wyłączeniem, albo najlepiej przed instalacją.
Bordinio - 1 Grudzień 13, 11:13

Na mój gust to pliki gry zostały uszkodzone i raczej będzie potrzebna reinstalacja.
Maciek - 1 Grudzień 13, 11:31

@Bordinio: przecież napisał, że reinstalacja nie pomaga :P
Lord Smerf - 1 Grudzień 13, 12:38

Może warto sprawdzić, czy przy reinstalacji usunięte zostały wszystkie pliki lokalne.
Seahwak - 1 Grudzień 13, 12:38

Od momentu napisania posta nic nie zrobiłem w kierunku "naprawienia" gry, lecz gdy nastepnego dnia (tj. 1 grudnia czyli dzisiaj) włączyłem twierdzę działało wszystko za wyjątkiem dźwięku.
Maciek - 1 Grudzień 13, 12:40

Sprawdź w opcjach, czy nie jest przypadkiem wyciszony ;)
Seahwak - 1 Grudzień 13, 13:40

Dźwięk był wyciszony, dzięki za pomoc ;)
MaCaron - 3 Grudzień 13, 21:41

Witam .Mam taki problem iż misje które poprzechodziłem same po wyjsciu z gry stronghold crusader zresetowały sie a zapisy zostały ,co zrobic ? :-(
kafelek - 5 Grudzień 13, 14:38

Witam. W jaki sposób można przestawić budynki w wiosce?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group