StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O forum - Błędy na nowym forum.stronghold.net.pl

Odyn - 13 Lipiec 14, 16:32

Wgranie na nowo nie będzie konieczne. Udało się przywrócić wszystkie avatary :)
Nidor - 15 Lipiec 14, 22:09

Mam bardzo dziwny błąd. Z jakieś pół roku temu miałem 180 postów na liczniku i nagle pewnego dnia zrobiło się chyba ze 120. Co najdziwniejsze jeśli sprawdzić moje wszystkie posty to jest ich chyba ponad 200 z czego tylko mała część to spam, a wątpię żeby aż 60 postów wylądowało nagle w koszu.

Dokładnie są 234 posty, a ja mam teraz 147.

Odyn - 20 Lipiec 14, 22:37

Licznik postów często nie pokazuje prawidłowych wartości, bo np. przy przenoszeniu lub kasowaniu całych działów, liczniki nie są aktualizowane. Natomiast w dziale SPAM, naliczanie postów w ogóle jest wyłączone.
Uruchomiłem ręcznie synchronizację licznika Twojego konta i wyszło, że postów jest jeszcze mniej (138). Nie masz jednak się czym przejmować, bo ich liczba nie jest jakimś ważnym wyznacznikiem i nie widzę sensu żeby zwracać na to większą uwagę.

Nidor - 21 Lipiec 14, 00:08

No i nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale po głębszym zastanowienu się to nie chcę mieć całe życie pokazywane, że mam 138 postów, bo tę liczbę widzę chyba z trzeci czy czwarty raz :D
PStrong - 21 Sierpień 14, 20:57

Forum wylogowuje mi się w czasie pisania postu lub prywatnej wiadomości :(
czy zdarzyło się wam to? mi już kilkakrotnie; chodzi o czas pisania wiadomości rzędu kilku minut.
Przy próbie wysłania pojawia mi się okno logowania i tracę wszystko, co napisałem.
Chyba dla świętego spokoju, przed wysłaniem, będę musiał skopiować zawartość tekstową postu do zewnętrznego edytora. :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group