StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - Wyniki

Borgoran - 6 Lipiec 13, 22:20
Temat postu: Wyniki
Po grze dostajemy wynik punktowy zależny od poziomu trudności i innych aspektów zależnych od misji. Moje pytanie dotyczy odczytywania ich, w jaki sposób to zrobić? W grze nie udało mi się znaleźć żadnej opcji typu high scores, natomiast wyniki są zapisane w folderze gry w formacie .sco i są nieodczytywalne (chyba, że jest jakiś program, o którym nie wiem).
Siwy - 7 Lipiec 13, 13:37

Gdzie w sumie jest ten plik, o którym mówisz?
Bzyk - 7 Lipiec 13, 13:56

Borgoran, zgaduję, że próbowałeś już otworzyć to jakimś edytorem tekstu?
Borgoran - 7 Lipiec 13, 15:09

@Siwy Folder scores znajdujący się w głównym folderze twierdzy.
@Bzyk Tak, nie działa.

Siwy - 7 Lipiec 13, 19:32

Hmm... dziwne, ale nie widzę nawet tego pliku u siebie. Mam Deluxe, dodatkowo uzupełnione patch'em HD, choć to nie powinno teoretycznie robić różnicy. Jaką Ty masz wersję Twierdzy?
Borgoran - 7 Lipiec 13, 21:22

Od kolekcji klasyki, podstawka z excalibur packiem. Po za tym to nie jest plik tylko folder z plikami i w nim każda mapa ma osobny plik z wynikami.
@Edit To jest patch 1.2 zapomniałem dodać.

Pako - 8 Lipiec 13, 10:34

Ja mam u siebie, każda mapa ma oddzielny plik na wynik.
Siwy - 8 Lipiec 13, 12:37

Dziwne, nie mam tego.
Maciek - 8 Lipiec 13, 13:02

@Siwy: A grałeś w ogóle w jakieś misje w kampanii? Jeśli nie, to zapewne dlatego nic nie masz w folderze scores.

Do tematu: niestety nie wiem czym można otworzyć te pliki, jeśli chcesz poznać swój wynik musisz niestety przejść daną misję ;P.

Artxt123 - 15 Lipiec 13, 01:54

A próbowałeś otworzyć te pliki za pomocą gry? Tzn. skopiuj taki plik do folderu gdzie znajduje się ikonka gry z rozszerzeniem .exe (chyba jest to główny folder, ale nie jestem pewien) i przeciągnij ten plik na ikonkę. :) ;)
Borgoran - 15 Lipiec 13, 19:25

Powoduje to włączenie się gry.
Artxt123 - 17 Lipiec 13, 22:35

Szkoda w takim razie nie wiem jak otworzyć te pliki. ;(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group