StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

O stronie stronghold.net.pl - Zlot w Krakau?

Crux - 12 Maj 13, 12:45

Muszę przyznać, że gdyby wszystko się udało zgrać... robi się ciekawie. xD
Warlike - 6 Czerwiec 13, 21:33

Wielkie plany jak zwykle nawalają. :P
Siwy - 7 Czerwiec 13, 13:46

A co to, już lipiec za pasem, czy jak? :P
Crux - 16 Czerwiec 13, 00:06

Hehe, nie, nic się nie zawala. Po prostu mam za tydzień dwa BAAAARDZO poważne egzaminy. Po 26-tym wszystko ogarnę, 1 lipca był rzucony oczywiście hasłowo, myślę, że lekkie przesunięcie ostatecznie niczego nie zmieni. Natomiast pomysł jak najbardziej zamierzam zrealizować.

[ Dodano: 17 Czerwiec 13, 03:12 ]
Cóż, tak mi przyszło do głowy, że ewentualnie może by wam bardziej pasowało gdzieś tak w połowie lipca? Może wtedy by więcej osób mogło? Oczywiście pomysł rzucony tylko pod rozwagę, ja od 26-tego jestem wolny, większość osób pewnie też.

Kacper - 24 Czerwiec 13, 23:06

Pasowałoby. Sesja u mnie kończy się wraz z końcem miesiąca, ale musi jeszcze być obrona pracy licencjackiej. Jak dla mnie, termin połowy lipca jest pewniejszy. I może faktycznie komuś więcej podpasuje.
Siwy - 25 Czerwiec 13, 18:22

Co prawda nie deklaruję, że będę, bo jest to raczej mało prawdopodobne (słaba komunikacja między Zieloną Górą a Krakowem), ale jeśli już to właśnie bardziej w połowie lipca mógłbym się stawić.
Crux - 26 Czerwiec 13, 22:38

Dobra, uroczyście dziś rozpoczynam wakacje. :D Cóż, nic się w tej materii nie zmienia, ja cały czas bardzo chętnie. :D
Panzer - 2 Lipiec 13, 22:55

I co z ogniskiem lipcowym na Zakrzówku xD ? Jeśli będzie zlot w drugiej połowie lipca to mogę się pofatygować do Krakowa (narazie mam go dosyć), zresztą zawsze można sobie zrobić jakiś minizlot :E.
Crux - 17 Lipiec 13, 16:29

Panzer, jak coś to ja pewnie za tydzień/dwa będę w Krk.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group