StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - limit jednostek

fanatyk19 - 2 Styczeń 13, 15:33
Temat postu: limit jednostek
Witam, gram w Twierdze 2 i w trybie gry Królotworca mam limit 104 jednostki, da sie to jakiś wylączyć ?
Siwy - 2 Styczeń 13, 17:19

Mówisz o żołnierzach czy o poddanych? Wydaje mi się, że o tych drugich.
fanatyk19 - 2 Styczeń 13, 21:41

po prostu mam 104 ludzi, nie moge juz robić chat ani nawet produkować zadnych jednostek
jutrzenki - 3 Styczeń 13, 15:34

Trochę chyba głupie pytanie Siwy bo chodzi mu za pewne o limit poddanych. Limitu sie nie da wyłączyć. Od 2 graczy jest chyba 120 limity, od 4 lub 3 104, a powyżej chyba 96 limitu poddanych.
Siwy - 3 Styczeń 13, 17:24

Nie głupie pytanie tylko jednostki to raczej żołnierze niż poddani :]. Limit ten jest, tak jak wspomniał jutrzenki, jest odwrotnie proporcjonalny do ilości graczy na mapie. Jest to moim zdaniem największa wada Twierdzy 2...
jutrzenki - 4 Styczeń 13, 15:08

Według mnie powinno być gdzieś do 200, ale też nie za dużo by się trochę ograniczyć.
Siwy - 4 Styczeń 13, 19:39

Bez sensu ograniczać ludność cywilną... No dobra limit 500 mógłby być, ale 104 przy kilku graczach to żenada jest.
Darek59 - 20 Luty 13, 15:51

Ja miałem limit ludzi, a zarazem i i wojska na 97 w budynkach. Nie wiem ale ja zawsze lubiłem dłużej szkolić wojsko.
Lord Manikn - 11 Grudzień 13, 05:47

Twierdza 2 uczy zarządzania i kombinowania , żeby było jak najlepiej , jest trudniej ale lepiej moim zdaniem , w twierdzy krzyżowiec mogłeś robić 1000 ludzi i co z tego ? wszystko sobie budujesz , moim zdaniem uzupełnieniem do małej ludności są posiadłości , dobre rozwiązanie , chociaż z drugiej strony ja trochę gram a dla graczy co zaczynają sprawia problemy i nie są przyzywczajeni do tego :)

To zagrajcie sobie na mapie mod :)
tam ustawiacie sobie ile chcecie : )

jutrzenki - 25 Grudzień 13, 22:28

Dobrze powiedziane, choć i tak się idzie prawie w samo jedzenie xd
PStrong - 30 Sierpień 14, 14:03

Limit jednostek (ludzi) można ominąć robiąc (lub ładując) mapę z dużą ilością domów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group