StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold - [porównanie] Stronghold a Stronghold Deluxe

FrankTheTank566 - 5 Listopad 12, 19:15
Temat postu: [porównanie] Stronghold a Stronghold Deluxe
Dobrze wiem że takie tematy już istniały ale tutaj mi chodzi o wypisaną liste zmian.


Dziękuję za odpowiedzi

Bordinio - 5 Listopad 12, 19:24

[quote:e1dca0c8d6]Stronghold Deluxe została wzbogacona o:
- Excalibur pack, czyli zestaw 8 map typu oblężenie udostępnionych jakiś czas temu w internecie
- 6 nowych map od FireFly: trzy nowe misje ekonomiczne (Calanais, The Wolves i There be witches!) oraz trzy nowe mapy typu inwazje (Desperate Measures, Stranglehold i The Gauntlet)
- 27 specjalnie wybranych map, stworzonych przez fanów gry
- Patch 1.2[/quote:e1dca0c8d6]

Tak naprawdę to do gry wprowadzono kilkanaście map ;) Patch 1.2 można ściągnąć za darmo, więc nie ma co się przejmować jeśli Deluxe nie jest dostępny.

Co wprowadza patch 1.2 to można poczytać [URL="http://stronghold.gry-online.pl/index.php?id=patch12"]TUTAJ[/URL]

To wszystko jest na naszej stronie.

FrankTheTank566 - 6 Listopad 12, 14:29

Aha czyli że jak zainstaluje tego patcha to od razu będę miał deluxe?
Bordinio - 6 Listopad 12, 20:13

Jak zainstalujesz to będziesz miał Twierdzę 1.2 ;) Deluxe się wzięło stąd, że dodali kilkanaście nowych map. ( Można je ręcznie wkleić bez trudu )

Innymi słowy, wersje Deluxe możesz sobie tak jakby zrobić ze zwykłej twierdzy.

FrankTheTank566 - 7 Listopad 12, 16:36

Aha a jak byś mógł to podałbyś mi rejestr twierdzy ponieważ robiłem niedawno system na nowo i twierdze mam ale w rejestrze jej nie mam i chciałbym się dowiedzieć jak ręcznie dodać ją do rejestru
Bordinio - 7 Listopad 12, 19:47

Nie wiem czy o to chodziło bo z taka metodą jaką Ty proponujesz to spotykam się pierwszy raz :P Łatwiej by było przeprowadzić reinstalację.

https://rapidshare.com/files/2240259095/twierdza.reg

FrankTheTank566 - 21 Listopad 12, 19:39

a do krzyzowca i extreme tez masz



(Sory za spam)

Bordinio - 21 Listopad 12, 19:55

Mam do krzyżowca z edycji warchest. Extreme nie mam i nawet nie kupie. Zaraz uploaduje do krzyżowca.
https://rapidshare.com/files/4292784701/crusader.reg

FrankTheTank566 - 24 Listopad 12, 15:20

wow dzieki
Handerix - 5 Grudzień 12, 21:00

Pytanko, a czy w wersji 1.2 naprawiono bug związany z wystrzeliwaniem "za darmo" kamienia, kiedy był jego brak?
Chodzi o to, że kiedy nie ma kamienia w trebuszu, naciska się krowę, żeby ją wystrzelić, klika na dany obszar, krótką chwilkę czeka się aż zaczną "ładować" i klika znów na ten obszar (w sensie wieżę) i słyszymy głos: "brak kamienia" (coś w tym stylu), jednak przez to, że trebusz już naładowany, wystrzela kamień. Chciałbym wiedzieć czy to nadal jest (bo było pomocne w ost. misji :mrgreen: ).

Bordinio - 5 Grudzień 12, 21:58

To jest już trick, a nie bug czyli coś co robisz raczej świadomie :P Takich rzeczy raczej nie poprawia.
Borgoran - 1 Lipiec 13, 17:55

Cytat:
Stronghold Deluxe została wzbogacona o:
- Excalibur pack, czyli zestaw 8 map typu oblężenie udostępnionych jakiś czas temu w internecie
- 6 nowych map od FireFly: trzy nowe misje ekonomiczne (Calanais, The Wolves i There be witches!) oraz trzy nowe mapy typu inwazje (Desperate Measures, Stranglehold i The Gauntlet)
- 27 specjalnie wybranych map, stworzonych przez fanów gry
- Patch 1.2



Te 27 map to do czego są? Oblężenia, misje ekonomiczne?

Lutel - 1 Lipiec 13, 18:54

Inwazje, oblężenia, swobodna budowa i misja ekonomiczna.
Borgoran - 11 Lipiec 13, 06:34

Cytat:
Stronghold Deluxe została wzbogacona o:
- Excalibur pack, czyli zestaw 8 map typu oblężenie udostępnionych jakiś czas temu w internecie
- 6 nowych map od FireFly: trzy nowe misje ekonomiczne (Calanais, The Wolves i There be witches!) oraz trzy nowe mapy typu inwazje (Desperate Measures, Stranglehold i The Gauntlet)
- 27 specjalnie wybranych map, stworzonych przez fanów gry
- Patch 1.2



Mam jeszcze 1 pytanko. To jest na pewno prawidłowa informacja? Ja posiadam twierdzę deluxe i jest to podstawka + excalibur pack bez tej całej reszty rzeczy tu wymienionych. Oprócz tego sprawdziłem recenzję twierdzy deluxe na różnych stronach i też wszędzie jest napisane, że to po prostu podstawa z excaliburem.

Maciek - 11 Lipiec 13, 06:41

Ściągnij zwykłą bez Deluxa i sprawdź ;p ( oczywiście po 24 godzinach będziesz musiał usunąc tą ściągniętą )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group