StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Na poważnie - Nowy prezes PZPN

Siwy - 26 Październik 12, 20:14
Temat postu: Nowy prezes PZPN
Co prawda piłką nożną interesuję się tyle, że oglądam mecze reprezentacji (i to tylko te ważniejsze), ale wybory nowego prezesa związku zwróciły moją uwagę. Myślę, że Boniek jest na tę chwilę najlepszym człowiekiem na prezesa PZPN. W związku z tym jestem jak najbardziej zadowolony z wyboru. Myślę, że będzie trzymać silną ręką sprawy PZPN'u i poprawi jego wizerunek w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.

A Wy co sądzicie?

Bordinio - 26 Październik 12, 20:45

Uważam, że równie dobrym kandydatem ( jeśli nie lepszym :P ) byłby R. Kosecki. Jakoś po prostu pasuje mi na to miejsce, chociaż niestety trochę by się to środowisko mogło upolitycznić. Zobaczymy jak to się potoczy :)
Lutel - 26 Październik 12, 21:09

Bardzo dobrze, że został wybrany Boniek. Kosecki również był dobrym kandydatem, ale podobno wczoraj w nocy zaczął się umawiać na różne układy z "betonem" z PZPN'u. Gdy wyszło to na światło dzienne to młodzi delegaci (czyli osooby mające prawo głosu) odwrócili się od niego. Wszyscy chcą zmian, oczywiście poza tymi działaczami, którzy nic innego nie robią. Nie wiem czy oglądaliście jakieś relacje z sali, w której byli delegaci, ale niektórzy byli już takimi prawdziwymi, sędziwymi dziadkami. Tacy ludzie nie powinni już pracować.
Hunter - 26 Październik 12, 21:55

Bardzo fajnie, że Boniek jest prezesem. Szkoda tylko, że duża część ludzi ma zna go dobrze jedynie z reklam Tyskiego ;)
Artxt123 - 26 Październik 12, 22:20

Lubię go, ;) mam nadzieję, że odnajdzie się na tym stanowisku.
Crux - 29 Październik 12, 20:44

Niespecjalnie znam się na polskim sporcie ale z tego co mi wiadomo Boniek chce zreformować ten postkomunistyczny moloch, więc życzę mu powodzenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group