StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Problem z zadaniem

webak79 - 15 Październik 12, 18:34
Temat postu: Problem z zadaniem
Witam.
Mam problem z wykonaniem (pewnie prostego )zadania.
Muszę dokonać "Dotacja na rzecz Gminy"
Próbowałem już podarować różne "przedmioty" (łuki,jedzenie) do Gminy ale jakoś nie może mi tego zadania zaliczyć...
Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Lutel - 15 Październik 12, 18:55

A jaka ilość musi być dostarczona? Zapewne problem polega na tym, że wysyłasz pojedyncze ilości, a w zadaniu musisz wysłać np. 10 stosów (nie wiem jak to inaczej nazwać). Pojemność takich stosów zależy od rodzaju wysyłanego surowca, np. w przypadku jedzenia jeden stos to 500 sztuk jabłek/chleba, itd.
webak79 - 15 Październik 12, 19:20

Mam coś takiego :
Lutel - 15 Październik 12, 20:04

Dokładnie, chodzi o cały "stos", jak to opisałem powyżej, czyli musisz wysłać, np. 500 jabłek, albo 1000 kamienia.
webak79 - 16 Październik 12, 15:06

Chętnie bym tak zrobił ale z tego co widziałem to do "Stolicy Gminy" mogę wysyłać tylko broń lub "lepsze" dobra (dziczyzna,meble,wyr.metalowe itp.).Tzn. że mam wysłać np. ile łuków?
Lutel - 16 Październik 12, 18:43

Możesz wysyłać to, co dana gildia wymaga. Osoba, którą się wybiera w głosowaniu jest odpowiedzialna za stawianie budynków, które rozwija się poprzez wysyłanie róznych towarów. Jeśli chodzi o łuki, to musisz ich wysłać, o ile się nie mylę jedynie 5 .
webak79 - 19 Październik 12, 20:28

Chyba nic z tego nie będzie...wysyłam te towary i dalej "kicha"...:(
Lutel - 20 Październik 12, 10:26

Pytanie brzmi, w jaki sposób wysyłasz? Tu chodzi o darowiznę, a nie o wysyłanie towarów poprzez kupca.
webak79 - 20 Październik 12, 19:44

Robię to tak:
Wchodzę do Stolicy Gminy (u góry ),potem zaznaczam np. "cech inżynierów" i daję wyślij np. dziczyznę.
Próbowałem też wysyłać do kościoła i do "cech kopaczy" ale dalej nic.
Sądzę,że rozwiązanie jest bardzo proste (bo przeważnie tak jest) tylko nie mogę jakoś na nie wpaść...
No chyba,że chodzi o pieniądze ale to też nie wiem jak zrobić...
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc.

Lutel - 20 Październik 12, 19:58

Naprawdę nie wiem, co jeszcze mogłoby być powodem tego problemu. Masz oczywiście wybrane to zadanie z listy (tzn. wyświetla się u góry)?
webak79 - 20 Październik 12, 20:23

Tak ale coraz bardziej się skłaniam do dotacji pieniężnej...
Pewnie się kiedyś uda zaliczyć... :-)

Lutel - 20 Październik 12, 20:25

Nie da się wysłać do stolicy pieniędzy, jedynie osoba, która zarządza stolicą ustala stawkę dzienną pobieraną od wszystkich mieszkańców.
webak79 - 20 Październik 12, 20:39

Aha.Postaram się to zrobić metodą prób i błędów.
Dzięki jeszcze raz za pomoc.

[ Dodano: 24 Październik 12, 21:04 ]
Udało mi się wreszcie ukończyć to zadanie.Mój błąd polegał na tym,że wysyłałem pojedyncze sztuki danego towaru.Wysłałem do stolicy gminy 5 zbroi (wyświetliło mi,że to jest "jeden pakiet" danego towaru) i o to cały czas chodziło.Pozdrawiam.

Talekos - 28 Październik 12, 00:26

Popularity boost in 24 hours co mam zrobic??
Lutel - 28 Październik 12, 14:35

Popularity to popularność, musisz zwiększyć popularność w ciągu 24 godzin? Mógłbyś zrobić screen tego zadania? Albo napisać co masz w tym pasku, który się wypełnia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group