StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Multiplayer - Turniej Stronghold! - zasady i zapisy

Lutel - 14 Październik 12, 23:15

Chyba jednak rozegramy to z Cruxem, bo inaczej nie zakończymy tego turnieju. Tylko pytanie brzmi, gdzie zapodział się Crux? :P
Maciek - 15 Październik 12, 07:11

Crux zapewne jest teraz porządnie zabiegany, jak znam życie codziennie ma wykłady :P
Lutel - 15 Październik 12, 07:29

No już bez przesady, to dopiero trzeci tydzień roku akademickiego. Do końca tego semestru muszę oddać dwa rozdziały pracy licencjackiej i jakoś nie narzekam :D .
Maciek - 15 Październik 12, 07:34

A ile jest semestrów, 4 z tego co pamiętam? Lutel to który ty rok na tych studiach?!
Crux - 16 Październik 12, 19:55

Hehe, fakt, wybaczcie, że tak późno odpisuję, ale przeważnie wychodzę z domu rano a wracam późno wieczorem - miało być lekko, a wcale tak nie jest. :D Cóż, mnie pasuje przede wszystkim w weekendy, ale to kwestia uzgodnienia.
Lutel - 16 Październik 12, 23:03

Może być i weekend. Zgadamy się bliżej piątku :D .
Crux - 20 Październik 12, 16:50

Ok, teoretycznie dzisiaj wieczorem mogłoby być, jak coś podsyłam Ci mój nr na priv. :P
Lutel - 20 Październik 12, 18:24

Przydałoby się jakieś zasady przedstawić przed pojedynkiem :D .

Mapa:
Between the Mountains

Zasady:
Poziom techniczny: Późny
Surowce (początkowe złoto): 0
Towary początkowe: Mało
Początkowy stan wojsk: Brak
Handel: Zakaz handlowania jedzeniem i bronią
Potężne mury: Wyłączone
Wojska: Koszt w złocie
Szybkość gry: 50

Crux - 29 Październik 12, 19:14

Ok, popieram. Ten tydzień siedzę w domu, no bo postanowiłem na święta wrócić wcześniej do Radomia, więc jak najbardziej jestem chętny.
Maciek - 2 Grudzień 12, 13:47

I jak? Walka finałowa odbyła się? Temat stoi pusty już miesiąc -_-.
Lutel - 2 Grudzień 12, 14:55

Oj Maćku, myślałem, że wszyscy zapomną i się rozejdzie po kościach :p . Próbowałem grać z Cruxem, jednak nie mogliśmy się połączyć, Crux chciał oddać walkowera, ale namówiłem go na kolejną próbę, gdy będzie miał dostęp do kompa, na którym grał bz problemów z Kacprem. Jednak od tamtej pory Crux się nie odezwał :p .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group