StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Seria Stronghold - Ogólnie - Stronghold Crusader II

Maciek - 11 Lipiec 13, 15:39

Szlak Krzyżowca, w którym każda misja ma inne cele, to nie będzie szlak Krzyżowca :P . BTW. Ciekawi mnie ta kampania specjalna...

[ Dodano: 11 Lipiec 13, 15:42 ]
Nie będzie systemu honoru. Będzie coś co będzie działac prawie tak samo jak system honoru. Brawo! :lol:

Bzyk - 25 Lipiec 13, 17:48

Mają rozmach. Czwarte Q&A, a oni nadal milczą z tym Extreme'o podobnym paskiem. A pytanie już mieli kilkakrotnie zadawane.

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Hunter - 1 Sierpień 13, 12:01

Mam z jednej strony nadzieje, a z drugiej obawy, co do tych jednostek specjalnych ze skillami.
Silias - 1 Sierpień 13, 15:46

Uuu już czekam z niecierpliwością :D
Crux - 22 Sierpień 13, 12:16

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be Wrzucone wczoraj.
Lord Smerf - 22 Sierpień 13, 12:31

Napiszę tu to samo, co na shoucie: na pierwszy rzut oka jestem raczej miło zaskoczony(całokształt na pewno przedstawia się lepiej niż w takim SH2), ale animacje, zarówno wojsk, jak i twarzy AI, są do wyrzucenia. Jeśli zostaną takie, co teraz, to czarno to widzę.

Posiadłości to przyjemne urozmaicenie względem SHC, ale zdecydowanie muszą je dopracować w porównaniu do np. SH2, żeby miało to jakikolwiek sens.

aquasplash2012 - 22 Sierpień 13, 17:47

wow wlasnie obejrzalem ten gameplay+ screny z gry naprawde przeciez to jest to samo co SH2 SH3 ten sam silnik ta sam technologia czytaj wyglada to paskudnie i oblesnie wy nie widzicie ze ta gra to tak naprawdwe od strony technologicznej caly czas stoi w miejscu przeciez to wyglada okropnie paskudnie :P

jezeli nie maja pieniedzy na wykup licencji na czyjs silnik graficzny to niech lepiej napisza swoj autorski a ten z ktorego korzystaja w kazdej kolejnej czesci twierdzi niech lepiej do smietniak wyrzuca


Nie cytuj całego posta znajdującego się tuż nad Twoim. S.

Banshee - 22 Sierpień 13, 22:04

Coś czuje że to będzie gra pokroju SH3 :->
Hunter - 22 Sierpień 13, 22:16

Aquasplash - w SH2 właśnie napisali swój silnik, jak to wyszło - wszyscy wiemy. W SHL było już lepiej, ale znowu spaprali z tą magią. SH3 natomiast miał dobry silnik z Settlers 7, ale znowu poganiał ich wydawca i wydali zbugowaną wersję beta. Tutaj ich nikt nie pogania, mają też nie aż taki zły silnik, no i czasu ile zechcą, więc mogą i powinni się jak najbardziej przyłożyć.
duda54 - 28 Sierpień 13, 08:58

Wie Ktos jaki będą Wymagania (z Ciekawości bo nie mam zbyt dobrego Kompa) i czekam jesli będzie tak grafa jak na filmiku To Odrazy .zapieprzam. do empiku
Bart1999 - 28 Sierpień 13, 12:47

Mam tylko nadzieję że nie wcisną "zjawisk paranormalnych" jak w extremie i przetestują grę pod każdym kątem zanim wypuszczą na rynek
Maciek - 28 Sierpień 13, 14:02

Wymagania zapewne będą podobne do tych z Twierdzy 3.
Bart1999 - 29 Sierpień 13, 20:59

Słyszeliście o rozpoczętym wsparciu finansowym? Kupuje to ktoś z was?
Dawidos - 29 Sierpień 13, 22:14

Drogo liczą pewnie na Niemców, że to oni prawie całkowicie pokryja to wszystko ;D. A SHC2 wydaje się całkiem miły dla oka, ale zobaczymy
Artok - 30 Sierpień 13, 14:03

Brałbym wiadrami, gdybym tylko miał kasę. Szczególnie ładnie wygląda ostatni, najbogatszy zestaw - w tym wyścigi gokartami oraz lunch z zespołem Firerly

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group