StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Na poważnie - Lista zespołów zakazanych przez Kościół.

Attyla - 12 Sierpień 12, 15:59
Temat postu: Lista zespołów zakazanych przez Kościół.
Ostatnio obiło mi się o uszy, że istnieje taka właśnie lista. Orientujecie się może, czy faktycznie takie coś jest oraz na jakiej podstawie została ona sporządzona ?
Bzyk - 12 Sierpień 12, 16:39

Poczytałem w internecie.
Lista istnieje, ale ponoć od góry do dołu zmyślona. Oczywiście bazuję tutaj na wyczytanych informacjach w internecie.

Kacper - 12 Sierpień 12, 21:08

Nic takiego nie istnieje. Prawdą jest, że księża tu czy tam wypowiadają się negatywnie o pewnych zespołach, ale żadnej oficjalnej listy nie ma.
Attyla - 12 Sierpień 12, 21:56

Znalazłem w necie coś podobnego jak bzyk, dlatego mnie to zainteresowało i chciałem się upewnić czy jest to prawdą.
Maciek - 13 Sierpień 12, 09:00

http://www.dobreforum.pl/...Bci%C3%B3%C5%82
Znalazłem w necie coś takiego. Jak znam życie to jest wymyślone ;)

Marori - 13 Sierpień 12, 10:03

Te listy z zespołami, które są zakazane przez Kościół nie mają wiarygodnego źródła (bynajmniej ja nie znalazłem) więc każdy może stworzyć taką listę.
adi142 - 2 Wrzesień 12, 01:16

Według tej listy powinienem zostać spalony na stosie już dawno. Jak można zakazać Guns n' roses. :shock: Mój ulubiony zespół! Led Zeppelin! Linkin Park! Behemoth! Boże nawet AC/DC... Dobrze że ta lista to bzdura a nie jest tak naprawdę...
Hunter - 26 Październik 12, 22:01

Eee, jakby zrobili listę zakazanych kolend przez szatanistów to byłoby wporzo :lol:

Niektórzy księża nie lubią metalu i jak każdy mają do tego prawo. Wierni natomiast niekoniecznie muszą wyznawać poglądy księdza. Ja np. jestem chrześcijaninem ale słucham AC/DC i Metallic'i i nie czuję jakoś zgorszony :P

YasiuYaś - 28 Grudzień 12, 17:21

Moim zdaniem niektóre zespoły powinny być zakazane, niektóre emitują satanistyczne treści. Wątpię jednak, aby Kościół zajmował się takimi rzeczami. Przecież biskupi nie siedzą i nie słuchają piosenek, a potem notują, które są zgodne z nauczaniem Boga. Większość pewnie nie zna nawet większości zespołów wymienionych na stronach, do których linki znajdują się wyżej. Moim zdaniem, te zakazane listy to bzdura.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group