StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - [problem techniczny] Błąd , Stronghlod Crusader

[AK] Shork - 29 Lipiec 12, 15:47
Temat postu: [problem techniczny] Błąd , Stronghlod Crusader
Witam od pewnego czasu nie mogę się polączyć , przez program Gameranger (multiplayer)

Gdy ktoś właczy gre pisze mi " oczekiwanie na hosta" , dodam ,że to jest od pewnego czasu tzn od wczoraj xD . Odinstalowywalem Shc i nic ne pomogło...

Attyla - 29 Lipiec 12, 15:54

Przeinstaluj GR.
[AK] Shork - 29 Lipiec 12, 16:05

Niestety nic nie pomogło...
Lutel - 29 Lipiec 12, 16:36

Łączysz się przez router? Wiem, że GR wszystko automatycznie ustawia, ale może warto sprawdzić porty.
[AK] Shork - 29 Lipiec 12, 16:57

TTak mam router , ale oświadczam ,że to dzieje się od wczoraj.

I jak sprawdzić te porty? ;P

Lutel - 29 Lipiec 12, 17:57

Tutaj masz opisane co należy zrobić i jakie porty są do Krzyżowca:
http://tr1x.com/how-to-pl...directplay.html

Wchodzisz we właściwości swojego routera, w zakładce "ogólne" klikasz na "ustawienia". W kolejnym okienku klikasz "dodaj" i robisz tak, jak jest opisane w podanym przeze mnie linku. Tak przynajmniej robi się mając Vistę :) .

[AK] Shork - 29 Lipiec 12, 18:32

Och , angielski to ja nie perfekt ;P , ale jakby co to ja mam widnowsa xp ;p
Lutel - 29 Lipiec 12, 22:10

W każdym razie sprawdź, czy możesz zrobić tak, jak napisałem wyżej. Jeżeli tak, to wpisujesz to, co masz na tym obrazku:
http://tr1x.com/pics/shc3.jpg

Oczywiście wpisujesz własny adres IP :) .

TwierdzaBoss - 30 Lipiec 12, 11:01

A nie można wpisać w google tłumaczu?
[AK] Shork - 2 Sierpień 12, 20:20

Lutell , i jak mam dodać te porty jestem na stronie , i jak to dodać!?
Lutel - 2 Sierpień 12, 20:38

Cytat:
Wchodzisz we właściwości swojego routera, w zakładce "ogólne" klikasz na "ustawienia". W kolejnym okienku klikasz "dodaj" i robisz tak, jak jest opisane w podanym przeze mnie linku. Tak przynajmniej robi się mając Vistę .


Robisz tak, jak na tym obrazku:
http://tr1x.com/pics/shc3.jpg

Wpierw TCP i UDP od 2300 do 2400, potem TCP i UDP od 47624 do 47624 i w końcu tylko UDP od 6073 do 6073. Oczywiście wpisujesz swój adres IP.

[AK] Shork - 4 Sierpień 12, 20:45

Dodałem porty i nadal mnie wywala , WTF?!
Lutel - 4 Sierpień 12, 21:42

W sumie powinniśmy spytać na początku, teraz pewnie nie pamiętasz - instalowałeś coś wtedy, gdy GR przestał Ci działać? Jakieś update'y Windows Ci wcisnął? Nie jestem wielkim znawcą komputerowym, ale miałem kiedyś tak, że update systemu powodował problemy z logowaniem się do mojego konta w Fifie. Tak przynajmniej zaobserwowałem, że cofając te update'y problem znikał :p .
[AK] Shork - 5 Sierpień 12, 23:09

Ojj nie wiem możliwe to jest , a jak to cofnać?
Lutel - 6 Sierpień 12, 09:18

Wchodzisz w Panel sterowania -> Programy -> Zainstalowane aktualizacje. W celu odinstalowania, w tym okienku wybierasz daną aktualizację i klikasz na niej dwukrotnie. Dalej sobie poradzisz :) .
Temat ten utworzyłeś 29 lipca, czyli szukaj aktualizacji z 28 lipca lub wcześniej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group