StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer - Crusader problem z grą przez Wi-FI

keanu - 6 Czerwiec 12, 19:44
Temat postu: Crusader problem z grą przez Wi-FI
Chciałem z bratem pograć w twierdze krzyżowiec online. Mamy najprawdopodobniej te samo IP( ja mam podłączony router do komputera, on ma internet przez Wi-FI) i teraz moje pytanie. Co zrobić abyśmy mogli razem zagrać? zainstalowałem u siebie Hamachi, ale dalej nie można sie coś połączyć. Brat ma Win. Vista ja XP
Bardzo bym prosił o jakiś poradnik jak zagrać bo w internecie takowego nie znalazłem.

Kupiec Hrupkuw - 6 Czerwiec 12, 19:55

Skorzystajcie z programu GameRanger, też miałem kiedyś identyczną sytuację i przez hamachi nie dało się połączyć, a przez GameRanger wszystko ładnie działało.
Tay - 6 Czerwiec 12, 23:08

W sumie najlepiej byłoby się przez sieć lokalną łączyć przez router, a nie przez Internet. Próbowałem zrobić coś takiego podczas gry w minecrafta - jak połączyć się z serwerem który jest w tej samej 'grupie domowej'?
keanu - 7 Czerwiec 12, 08:38

Tay napisał/a:
jak połączyć się z serwerem który jest w tej samej 'grupie domowej'?

takie same pytanie mam ;-) )


Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Skorzystajcie z programu GameRanger, też miałem kiedyś identyczną sytuację i przez hamachi nie dało się połączyć, a przez GameRanger wszystko ładnie działało.


Ok. Dzięki sprobuje dziś

[ Dodano: 8 Czerwiec 12, 16:24 ]
No przez GameRanger dobrze chodzi, ale troche się laguje, nie wiem czemu przecież jest te same łącze. Ale najwazniejsze ze działa
Dzięki za info.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group