StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Internet i komputery - Win7 + neostrada

Marori - 6 Kwiecień 12, 18:57
Temat postu: Win7 + neostrada
Witam! :)

Znalazłem instrukcję [ KLIK ] z instalowaniem neostrady na windowsie 7.
Pobrałem sterowniki i wszystko ładnie, pięknie się zainstalowało ale... ALE mam problem z tym: " Dla pewności restartujemy system i uruchamiamy go z opcją „Wyłącz cyfrowe podpisywanie starowinków”. Opcję tą można wybrać przed rozpoczęciem ładowania systemu wciskając klawisz F8."

Tak i też zrobiłem ale przy następnym włączaniu systemu i klikając F8 nie wchodzi mi do tego menu... Może ktoś mnie uświadomić co ja narobiłem :mrgreen: ?

Artxt123 - 6 Kwiecień 12, 20:17

Wystarczy zadzwonić do pomocy technicznej, oni wytłumaczą co, jak i po kolei zrobić. ;)
Marori - 7 Kwiecień 12, 00:35

Wolę sam popróbować ale jak narazie zdążyła mi klawiatura paść :mrgreen: mam nadzieje ze to tylko sterowniki:D.
Artxt123 - 8 Kwiecień 12, 08:14

Jak wolisz, ale oni (przynajmniej w Orange) wszystko z telefonem przy uchu na bieżąco tłumaczą. :)
DonKamillo - 8 Kwiecień 12, 13:31

Taa... co jak co ale teraz TP ma dobrą pomoc techniczną. Kiedyś była masakra - sam miałem problemy z Neo to wychodziłem z siebie bo poziom pomocy technicznej był tragiczny. Ciężko się połączyć, zanim się dostałeś do odpowiedniego technika trzeba było 20 min czekać i nakierunkowywać problem, jak już się dostałeś to technicy sami nie wiedzieli o co chodzi....

Teraz wszystko idzie sprawnie, dzwonisz, 2-3 min i jesteś połączony z technikiem który wie o co chodzi a jak nie wie to ma ogromną bazę danych ze wszystkimi problemami z jakimi do nich ktoś dzwonił więc teraz ciężko ich czymś zaskoczyć tak, żeby nie mogli pomóc. A pomagają faktycznie krok po kroku w stylu "najedź na pasek menu i naciśnij start".

Marori - 8 Kwiecień 12, 23:38

Raczej będą musiał zadzwonić do nich i popytać co i jak.

[ Dodano: 10 Kwiecień 12, 03:45 ]
Okej, jakoś sobie poradziłem. Zainstalowałem livebox'a i wszystko gra. Przepraszam za zaśmiecanie i proszę o zablokowanie tematu. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group