StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Legends - [problem techniczny] Problem z efektami

cravat - 19 Styczeń 12, 22:38
Temat postu: [problem techniczny] Problem z efektami
Mam problem z efektami graficznymi. Nie bardzo mam pomysł jak go opisać ale wygląda to tak:
1. Gdy mój smok zieje ogniem na przeciwnika (to samo w przypadku małych smoków w klatkach umieszczanych na murach) ogień pojawia sie na ziemi lecz nie widać jak wylatuje z pyska smoka/ów

2. Lustra lodowe zamrażają przeciwników, oni stają sie niebiescy (standardowo) lecz nie widać jak lustro wystrzela zamrażającą wiązke.

3. Każda z postaci o specjalnych umiejętnościach jak Merlin, rycerze Artura, księżniczka lodowa czy czarnoksiężnik podczas odpalenia swojej mocy daje jakiś efekt lecz go nie widać.

4. Np. Merlin tworzy niebieską kule która powala przeciwników w jej zasięgu. Przeciwnicy padają lecz nie widać samej kuli. To sie tyczy do wszystkiego, efekt w postaci pokonanego przeciwnika jest lecz nie ma do tego wizualizacji

Przez kilka lat wszystko działało prawidłowo lecz od paru dni nie moge sobie poradzić z tym irytującym problemem. Nie ważne jakie ustawienia zastosuje przed odpaleniem gry. Nawet od nowa zainstalowałem gre i nic LIPA

BŁAGAM o pomoc

adi142 - 11 Luty 12, 17:23

zasadnicze pytanie: pirat czy orginał?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group