StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Hobby i zainteresowania - Co robicie w wolnym czasie: hobby i historie z nimi związane

ImpPoland - 1 Marzec 12, 21:34

Hmmm, moje hobby to muzyka, metal i rock. Nie, nie jestem jakimś metalem w włosach po ramiona, glanach i bojówkach, ubieram się raczej tak jak większość, i po prostu robie to co mi sie podoba ;) . W planach jest zakupienie gitary elektrycznej i może kiedyś jakiś własny zespół. A tak oprócz tego coś jeszcze? Hmm sam nie wiem, raczej nie ;p no może troche grafika komputerowa, i rysowanie.
Trndjava - 1 Marzec 12, 22:02

moje hobby to piłka. Gram z klubie Zawisza Rzgów (oczywiście w młodzieżówce). Lubie też jeżdzić na deskorolce. Granie na kompie też jest moją mocną stroną. I tak moim sensem życia jest świat według kiepskich
Elmo - 29 Marzec 12, 16:51

Wędkarstwo- bardzo lubię powędkować w weekendy gdy mam dużo wolnego czasu, znam podstawy wędkowania itp. Co rok przy jednym z stawów odbywają się zawody, nie zająłem nigdy zbyt dużego miejsca, ryby nie brały :P . Łowie metodą spławikową. Moim największym łupem był karp, 1.5 kg .
TwierdzaBoss - 16 Lipiec 12, 22:08

Militaria :) to co lubię!historia szczególnie 2 wojna światowa,czołgi,i materiały wybuchowe (kiedyś rzuciłem koktajl mołotowa w ognisko) :D

[ Dodano: 16 Lipiec 12, 22:09 ]
zapomniałem o jeździe na rolkach :) tricki to moja mocna strona

Fan Twierdzy - 10 Sierpień 12, 12:52

Gram na skrzypcach.

[ Dodano: 10 Sierpień 12, 12:53 ]
I oczywiście gram w Twierdzę :-)

AnuWanu - 24 Czerwiec 14, 20:58

Siema.

Tańczę.

Kiedyś hobbystycznie, teraz już bardziej profesjonalnie (ale do pełnego profesjonalizmu-uuu, droga daleka) w Akademii Tańca AT

Nie będę tu pisać, że "książki, podróże i kino" bo to już naprawdę... ale owszem, czytać lubię. Do kina nie chodzę, jeżeli leci coś dobrego oglądam w domu.

Dawno temu za górami za lasami grałam na perkusji z czego łatwo wywnioskować, że muzyka odgrywa (sic!) w moim życiu znaczącą rolę. 8-)

Pozdrawiam wszystkich,

Anna

Szyszek - 24 Czerwiec 14, 22:13

O lol ale odkop - temat sprzed 2 lat.

@topic
W wolnym czasie lubię grać w piłkę nożną, czytać o IIWŚ i kombinować na komputerze.

//edit: Niektóre tematy nie mają daty ważności ! Odkopywanie nastepuje tylko w przypadku starych tematów dot. problemów lub spraw bieżących.
- Bordinio

Al Ganonim - 24 Listopad 21, 00:45

I jak sytuacja wygląda u was obecnie? Minęło nieco czasu. Teraz niektórzy nas mają dzieci będące dziś starszymi od nas zaczynających onegdaj pisać na forum tej strony. Czy Wasze hobby się zmieniło? Może pogłębiło? A może stało się Waszym całym życiem? Co teraz porabiacie?

Ja dalej jeżdżę rowerem za szybko z górki. I zajmuje się archiwaliami. I sobie gwiazdki obserwuję. I się wygłupiam do mikrofonu od czasu do czasu. I jest wesoło :)

Tay - 13 Grudzień 21, 10:10

Prawdziwy rarytas :D

Update względem mojego poprzedniego posta:
W zasadzie jestem raczej u schyłku swojej kariery freestyle footballowej (14 lat :o ), wydałem ostatnio film, ale ta przygoda raczej dobiega już końca :) https://www.youtube.com/watch?v=bOiTTgkiMT0

Programować dalej programuję, teraz już na szczęście za pieniądze, w szachy grywałem ostatnio tyle, że musiałem iść na przymusowy odwyk, bo zużywałem na to zdecydowanie zbyt wiele czasu, a jak chodzi o historię średniowiecza, to poprzestaję na oglądaniu zamków :D

Z nowych zajawek trochę się wspinam, sporo też jeździłem na rowerze turystycznie z sakwami (czasem szybko z górki, ale raczej wolno) i lubię autostopować jak jest ciepło :)

Pozdrawiam cieplutko!

Fryzjer - 23 Marzec 22, 18:55

Hmm... W ostatnich latach dużo biegam i trenuję na siłowni, sporo też jeździłem na rowerze, choć teraz bardziej właśnie się skupiłem na 2 pierwszych. Oprócz tego programuję, wcześniej bardziej komercyjnie, obecnie raczej jako zajęcie dodatkowe, ale docelowo zamierzam to w pełni sprofesjonalizować, jak już osiągnę swoje cele w aktualnej branży. Do tego dużo czasu poświęcam na naukę szeroko rozumianą, co w sumie też stało się już samodzielną pasją. Lubię też sobie poczytać dobre fantasy (sam też trochę pisałem do szuflady, zwłaszcza na studiach) albo kryminał, ewentualnie posłuchać audycji na tematy kryminalne. Prowadzę też portal gamingowy. Ciekawe historie pewnie by się znalazły, ale w tej chwili nic konkretnego mi nie przychodzi do głowy :) . Generalnie dla mnie najważniejsze to obecnie być aktywnym na różne sposoby i nie dać się zdominować przez inne obowiązki, zwłaszcza zawodowe (obecnie jestem prawnikiem). Jeśli uda się wypełnić plan na najbliższe lata, to powinno tego czasu na aktywności się zrobić więcej, a póki co korzystam z tego, co jest. Oczywiście od czasu do czasu jakaś strategia czy rpg też wjeżdża :p . No i wyjazdy, zwłaszcza w góry, co bardzo pomaga wyrwać się z tej rutyny ;d.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group